Jump to content

Daiwa Infinity Advanced Spod Rod


Recommended Posts

Odlican spod al suvishe skup za moj ukus.Kako sam imo infinity advance shtapove koji si bio u mogucnosti da ih vidish u Conoplji mogu da ti kazem da su izuzetni i da je izrada engleska a ne kineska.Shto se tice spoda ja ga nisam ni video uzivo al po engleskim forumima vrlo ga hvale-naravno ko uspe da sakupi pare jer po meni je jedan od najskupljih na trzishtu oko 270 funti.
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav cukarp,

 

Ja sam pre dve godine posedovao Bruce ashby perimeter 13ft. 3,5lbs i pecao sa njima jednu sezonu.Obrada stapova je prva klasa koje gospodin Bruce ashby sve rucno sastavlja i obradi.

Iako je Engleski stap gde vise preferiraju na mekse stapove Perimeter sa svojom progresivnom akcijom veoma jak,ostar i precizan pri zabacivanju.Perimeter 13ft. 3,5lbs je vise za extremna long range pecanja namenjen i moram da priznam da sam dosta riba izgubio u drilu dokse nisam navikao i optimirao masinicu i najlon sa stapom.Kolega po stapu koji se nazalost preselio u Francusku dabi bio blizi

(Lac de Saint-Cassien) :notfair: je u tadasnje vreme dok smo zajedno pecali u Germany posedovao je Bruce ashby Skorpio stapove koji se savijau pod ribom sa svojim parabolom i stvarno su za uzivanje u drilu.Stapovi nisu jeftini sve zavisi koju opremu ti stavi na stap i mogu samo reci da gospodin Bruce ashby koji preko 50 godina ima iskustva u obradjivanju blakova i sastavljanja stapova vrede svaki cent koji se plati za njih jer su stapovi vrh vrhova.

Link to comment
Share on other sites

U stvari to su Daiwa infinity x 13ft 3 3/4lbs skraceni po 10 cm sa svake strane.

Nenormalno laki a dovoljno jaki stapovi. Iz Korda tima su bacali bez problema korda raketu (cca160 gr) sa standardnim daiwa infinity 13 3 3/4lbs. Ako imas kesa to je to.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...