Jump to content

Potreban Savjet


Recommended Posts

Nedavno sam pazario Chub Outkast stapove 13ft,3.5 lbs te me zanima mišljenje onih koji su ih imali(ili jos imaju)koje role da uparim sa njima?

U obzir dolaze samo one marke Shimano i Daiwa,unaprijed hvala!

Link to comment
Share on other sites

Nedavno sam pazario Chub Outkast stapove 13ft,3.5 lbs te me zanima mišljenje onih koji su ih imali(ili jos imaju)koje role da uparim sa njima?

U obzir dolaze samo one marke Shimano i Daiwa,unaprijed hvala!

Ja sam ih upario sa shimano biomaster xtb 8000, masina koja lepo radi ,i za te pare vise nego dobra!

Link to comment
Share on other sites

Imam chub outkaste,moj predlog ti je daiwa emblem pro ili entoh,imao sam ih obe na stapu i vrlo lepo izgledaju... :thumbsu:

Hehe zanimljivo je da sam razmisljao upravo u tom smjeru,tj.entoh mi je bio u uzem izboru.

 

Nego mene nesto drugo osim samog izgleda,kako zabacuje ta kombinacija?Daljina?Koje olovo itd?

Link to comment
Share on other sites

Hehe zanimljivo je da sam razmisljao upravo u tom smjeru,tj.entoh mi je bio u uzem izboru.

 

Nego mene nesto drugo osim samog izgleda,kako zabacuje ta kombinacija?Daljina?Koje olovo itd?

Vidi druze,ja imam 3.60m 3 lbs ... Znaci kacio sam na njih 120 grama i zatezao do panja i nije mu nista bilo,ali mi najbolje lezi 100-tka... Odusevljen sam kako bacaju,sad trenutno imam tice abys na njima i prezadovoljan sam,nema neke velike razlike izmedju entoha,emblema i tice u bacanju... Vidi ako neko od tvojih drugara ima entoh pa stavi i probaj :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...