Jump to content

Shimano Ultegra 5500 Xtb Ili Daiwa Entoh 5500


Recommended Posts

Ma nemoj pogresno da me shvatis...evo sta si napisao, ne zameram ti vec kazem da si pomesao masine...ultegra je u toj velicini mnogo manja od bblc tako da ne moze ni da hoce da ima istu spulnu a i ima bajt, samo na spulni....

ma cini ti se ! a koja ultegra ?

Link to comment
Share on other sites

pa naslov teme je ultegra xtb 5500 ili daiwa entoh 5500, znaci to su dve masine koje su po tezini meni odgovarale, obe su masine do 600gr a BBLC je 790 sto mi ja za ovaj stap veliko jer je balans los, ti si napisao da je ultegra bez bajta a nije ima ga ali na spu;ni, napisao si da ima istu spulnu kao BBLC ali nema jer ima manjui napisao si da je Daiwa laksa a nije , teza je jer je u velicini 4500 ima tezinu 570gr a u velicini koju ja mogu da nabavim a to je 5500 ima 590gr a shimano ultegra 570gr tako da si pobrkao masine!:)
Link to comment
Share on other sites

pa naslov teme je ultegra xtb 5500 ili daiwa entoh 5500, znaci to su dve masine koje su po tezini meni odgovarale, obe su masine do 600gr a BBLC je 790 sto mi ja za ovaj stap veliko jer je balans los, ti si napisao da je ultegra bez bajta a nije ima ga ali na spu;ni, napisao si da ima istu spulnu kao BBLC ali nema jer ima manjui napisao si da je Daiwa laksa a nije , teza je jer je u velicini 4500 ima tezinu 570gr a u velicini koju ja mogu da nabavim a to je 5500 ima 590gr a shimano ultegra 570gr tako da si pobrkao masine!:)

da .

Link to comment
Share on other sites

Izvini diablo al kako si ga ti ispito dal je balansiran sa entohom il nije.Ja poznajem samo par ljudi ko mene koji su bolesnici i prvo gledaju balans shtapa pa onda sve ostalo.Rott,Ilija su manji deo njih.
Link to comment
Share on other sites

Izvini diablo al kako si ga ti ispito dal je balansiran sa entohom il nije.Ja poznajem samo par ljudi ko mene koji su bolesnici i prvo gledaju balans shtapa pa onda sve ostalo.Rott,Ilija su manji deo njih.

Pa ispitao ga jer sam postavljao masinu na stap...pa posto sam video da je mnogo bolje lezi entoh od BBLC-a kontam da su masine iste tezine(ultegra i entoh) posto je za balans stapa bitna tezina:) e a kad sam video da je ta tezina ok onda sam hteo da vidim sta bi mogao sem entoha da uzmem a da ostanem na toj negde tezini i izbor je pao na entoha ili ultegru xtb(zbog toga samn pitao o inace detaljima masina i iskustvima ljudi jer pored tezine me je interesovao kvalitet rada, dril, utegnutos, mirnoca rada i to je to). Kazem mozda nije idealno izbalansiran jer bi mi trebalo vise vremena da to vidim od tih par minuta u toku kojih sam se igrao sa entohom ali svakako bolje lezi entoh og LC_a!

Nadam se da JE REFERAT ZADOVOLJAVAJUCI:)

Link to comment
Share on other sites

E a pored ostalog mislim da Ilija i peca na entoha???? cista slucajnost sad sam se setio!

A sta ti mislis koliko je bitan i da li je bitan balans ??! Ja mislim da je jeste jer izvlacis iz pribora max. i pritom uzivas max. mislim da se oko toga slazemo!

Link to comment
Share on other sites

Balans za mene je itekako vazan mada kako sam vec napomenuo znam samo par ljudi koji prvo to gledaju pa onda sve ostale karakteristike.Kod nas se obicno gleda ko najdalje baca stim shtapom i da se kupi :pardon:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...