Jump to content

Boile Za Reku


sumadinac

Recommended Posts

do sada sam koristio samo kukuruz i za hranjenje mesta i za mamcenje udice od proleca planiram i da hranim i da pecam boilom,pa me zanima preporuka za neke mikseve(sam bih pravio) i naravno da nije nesto preskupo.koja kolicina bi mi trebala za hranjenje,kako hranite u brzoj vodi i sve ostale korisne informacije bi koristile.pozdrav i hvala
Link to comment
Share on other sites

Lepa tema ako mogu bar malo da pomognem.pecam vise od 15 godina na reku kod nas u Makedonii..Vardar..70% sam lovio na kukuruz ali zadnji 3 godina pecam i na boile..Rezultati su skoro isti bar se meni to desilo samo preko dana, uvece boila 100% po dobra to ne mogu da objasnim i neznam zasto e tako.. velicina boila najvecu 12ku i kad gi izrolas, pritisni gi odozgo sa zadnja strana rolera da dobiju onaj plocesti oblik..obavezno..dobro radi na sve kremaste arome, druga kombinacija scopex jagoda , banana jagoda, ali za vardar sicret agent Rod Hacinson je br 1..Koristim predveze ne veci od 10 sm i olovo 100gr ...napomena.. nemoj da dipues mamci pecaj na ono sto prihranues izbegavaj babuske i klenove..pozdrav..
Link to comment
Share on other sites

hranio bih poziciju naprimer tri cetiti dana i onda lovio i naravno to mesto bih odrzavao koliku kolicinu boila bih trebao spremiti i na koji miks bi se riba najbrze navukla.da li treba hraniti i sa kukuruzom i ostalim semenjem ili cista bolila
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...