Jump to content

Amerikanci I Njihova Zabava


Bacid

Recommended Posts

vi to gledate drugim ocima ! moje ideje su pribliznije u ovom momentu Amerikancima , mada sam plakao 7 dana jel su moji trebali da idu da zive tamo i ja sa njima !

evo zasto , od nas nije dozvoljen luk i strela ovoga tipa bez dozvole a kod njih jeste .

 

i ja bi voleo ovakav luk mada gadjanje u vodu mi nije nesto zaniljivo! zato bi ja gadjao ovu dvoicu i vristao od smeha zajedno sa saranima

SADA BI VI REKLI EVO GA MASOVNI UBICA!!!

aaaaane ako bi jezero bilo moje zakonom privatne svoine koji mi ovde nemamo , ja bi mogao da ga ubijem ko zeca (da ne kazem ko srana ) zbog ulaska naa posed bez dozvole !

Link to comment
Share on other sites

Uhh... gledao sam ove klipove i sl. :sorry:

Kod njih imate takmičenje u grabuljanju surf štapovima, lov šarana lukom, čak i smuđa (našeg) ne vole jer nije njihov autohtoni pa je i on nahebo.

Skoro sam tražio neku opremu za padobrane i vidim da lik prodaje već gotove, namenski napravljene lukove sa ugrađenim čekrkom. Tako da nemojte da se iznenadite ako vidite ovu "disciplinu" i kod nas. :diablo:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako sam dobro upoznat, mislim da kod njih saran nije ni blizu popularan i cenjen kao kod nas, cak mislim da ga nije dozvoljeno vracati nazad u vodu ukoliko ga upecas! Smatraju ga skart ribom, slicno kao kod nas sa babuskom, cverglanom...

 

Ali, svakako da je ovakvo izivljavanje daleko od dobre zabave, uzivanja ili ne znam cega! Bar za moj ukus...

I definitivno pokazuje i dokazuje stanje poluretardiranog uma poluretardiranog naroda...

 

Jednom recju: BLJAK!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...