Jump to content

`nači Pantela! :)


Vojkan

Recommended Posts

Сигурно да сам током кариере упознаво мноштво интересантних персона почевши од моих брудера Станкеле,Жигаре,Видаре ет цетра,цетра,цетра.

Алние Пантела никад упозно онако фрагматичну личност ко шо е био жонпи...

Ухфатила жонпиа безпарица,ошле све кеш монете типа домаће на течности из породице алкохола врсте виски имена џек дениелс.И кренем у Мекдоналдс да купим јеан мекмени да се окрепи Пантела после двочасовног тренажног процеса у спорцком комплексу Ред Стар.Изгубио Пантела већу количину протеина и нутритивних материа кое ме такорећи граде овако расног.Изађем ја из Мекдоналдса кадоно жонпи свира хармонику из категорие усних,а Жирафињо пимпуе лопту и изводи просечне акробацие (ваљде оће да накупе пара).Кадар невера.Узмем ценера и убацим у картон у коем је жонпи скупљо паре од популацие која је пролазила.Жемка Жигари "Јао Минг жемо лопта?".Узмем лопту,па финта једна,па финта друга,па ударац петом.Па шаљем Жигару по још јеан мекмени на опште одушевљење ширих маса типа народних.

Свако кое гледо мое потезе је убацио велику количину новца у посуду за новац.

На крају напустим мој час фудбала и одем онако кулерски да паре остану љомберима.

 

А Кнез Михајлова кома!

Link to comment
Share on other sites

Имам једну замерку из категорие миниатурних,а тое да интервиу пренесете тачно онако како е одрађен.Начи вако:

"Направили смо резултат из породице феноменалних против тобџиа и то ће увек остати уписано у историу типа клупску.Меџутим,сви смо се изневеровали кацмо видели дае Борусиа изпушила,поготово што су оно...фит.Као да нас је ударила појава из категорие пражњења врсте небеских у орган типа срце.Али лоптање је фул игра баш због те мистике и непредвидивости"-сматра расни стрелац.

Link to comment
Share on other sites

Пуним их ко шиптар корнет.Ние Пантели страна појава трик типа хет.

Опоненти кома,а жонпи гледа у фазону комирања.

 

Дао четврти го,а гоша у фазону "Не,не ние могуће".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Начи хфала на подршци типа сталној.Не би да се понављам,али начи ми много дванести играч у виду вас.Ние Пантела подесио нишанске справе да дае

још голова.Сажалио се,не дира Пантела слабие.Саћу да опишем све маисторие

кое сам данас починио јадним Керкирианцима.

Први го је био голгетерски.На дванест метара ми додае саиграч лопту,изконтролисање фазон Роналдињо и егзекуциа у доњи леви угао.А гоша у фазону стои помичности без.

Загањали нас опоненти и каже тренер "Додаи лопту Пантели".

Други го је био пробиање по десној страни,додавање лопте мени и лагано спуштање да гоша изврши нужду типа малу.

На трећем голу се ушето Пантела преко голајне...Оће обрана да постави офсаид трап,а ја у фазону "Оћеш курац" и постигнем трик типа хет.

Четврти го Пантели ние била намера.Билое то више да се забавим,ал тренер реко да одиграм покерски.И поновое спустим у маниру прекаљеног голгетера.

 

 

Поздрав за Жигару уз песму од оне транџе лејди гаге.

 

 

"Синак,гледаи и учи."

Link to comment
Share on other sites

Каже Жигара: "Расни стрелче,ел се понашам ко Антонијо Бандерас."

А ја у фазону: "Синак избаци име,и задње слово презимена и то тие дескрипциа убудуће".

 

Жонпи гледа неверуе кои спуст,еее!А Жигара некапира!

Link to comment
Share on other sites

Ето например кацмо се преселили ја и породица врсте многобројна у Тесалоники тачние како га ми Срби називамо Солун,ћалиша ме натера да пикам терање балона за Ираклис.Сигурно да су то била много лепа времена.

Баш се десило једном приликом,кацмо се сусрели са јуниорима Олимпиакоса да Пантела чини скелетон екипе.Улазим ја у казнених шеснест и додаем лопту неком малом јапанцу,хибрид шаље повратну,Пантела леђна техника шут довољан да се матира гоша,а ћалиша на трибинама неверуе!

Други го је био сивице шеснестерца,много леп еврого дао Пантела.

Кадоно гледа нека стариа Гркиња најбољег поединца читавог меча.

После тога уфатим се намерно за трбушњак у фазону мучнине,тренер ме избаци из игре,почнем да се пењем на трибине,ћале раширио руке гестовно указуе да оће загрљај,а ја прођем згркињом преко велелепног фудбалског здања.

Ћалиша гледа неверуе ша се дешава!

Сигурно да е Пантела општио методом сексуално.

Link to comment
Share on other sites

Ухвати Вејн Руни златну рибицу.

- Пусти ме испунићу ти три жеље.

Он ће на то:

- Желео бих да дриблам као Меси, шутирам као Роналдо и трчим као Јусеин Болт...

И она га претвори у расног Пантелу.

Link to comment
Share on other sites

Данас на тренингу много лепих потеза пало.

Доказо Пантела да е суверени владар противничких шеснестераца у ширем смислу те речи.

Ето например у једном временском интервалу гоша е био матиран по пешест пута,а мој гоша ниеданпут.

Скапирај ситуациу: Примам лопту на дваес метара,даем себи фора два метра,оптрчавам црнца кои е игро дефенс и вратим се назад фазон понижавање противника.

Протерам му балонче кроз пишке да буде хјумилиејшн тотални и пласирам лопту преко гоше ударцем у виду поткопаног лоба.

 

Аудиториум кома

Link to comment
Share on other sites

Мување рибица е дуг поступак.Често се почне спричом ко те прати ћику девојчице или пак миловање по свом трбушњаку фазон сензуални да се чаркеби напале.Понекад се пак деси да е риба ходајући споменик па често употреби Пантела фразу "Јел ти ћале терориста." Она жека: "Јел зато шо сам бомба",а ја у фазону "Ма јок рибо,него личиш на талибана".

Често се на ту фразу комира кумара..

Link to comment
Share on other sites

Начи лимо Пантела да се особе старије од стопедес лета господњих уклоне из саобраћаја нарушавају ми у фазону мир типа душевни зићпо...
Link to comment
Share on other sites

Много е леп осећај каце упишеш у листу стрелаца у наираснием деветом минуту и то једним финим евроголом наменски пласираним за осећај врсте туга самог гоше.Сигурно да ће гоше широм галаксие славити дан каце повучем.За сада од тога нема ништа и једино повлачење кое ће се десити је повлачење за мој орган типа полни,подтипа енормни.Нормално да е Пантела могао да постигне још кои згодитак,ал пустио сам малог Миралаша да постигне кои погодак жаое Пантели да гледа саиграче како се муче.Иначе крај мене тренутно седи јеан чамугић,тачние мој саиграч била Пантели фрка да носи опрему на трећи спрат па ми он поно.

 

Левадиакос кома,Миралаш гледа неверуе шта се дешава

Link to comment
Share on other sites

Сад ми шаље Жигара имејл садржаја:

"Чуем да си прешо у Олимпиакос.Какое у грчкој?"

 

Жонпи кома,Станкела кома,сви коима сам ово показо кома,а Жигара чуђење

Link to comment
Share on other sites

Кацмо гледали Жигара и ја великог брата начи гледам љомбера Немеша како плоди Мариану методом згуза кажем ја Жигари "Гледаи Жигатаре како се то не ради ние зонфић да бичарка спава док је плодиш" а Жигара клима главом потврдно и записуе мудре мисли плодитења расног у облику мене.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Наш какав сам бадњак купио код Зорбе начи прва рука разгранат ко стабло Немањића домаћински познаје Пантела хисторију.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...