Jump to content

`nači Pantela! :)


Vojkan

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Начи сацам видо на те ве коперникусу поруку садржине "Висок згодан ситуиран тражи даму за интимно дружење. Само ес ем ес/ ем ем ес, цимање и геј стоп. Потпис Жигара", а кумара патос. :rofl:

:rofl:

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Начи изашо се прошетам по снегу кацам чуо неко довикивање, поглеам методом преко рамена, оно бичарка нека пала у стање несвесно. Почо Пантела да дае ољивљава методом уста на уста, она се буди, реко "ша е било маче, е си добила шо би се рекло менструациу?", она одговор потврдан, ја одговарам "не бои се шећеру, саће те превезе Пантела до установе из катеогрие здравствених, само да скокнем до гараже, ево теби твикс да презалогаиш".

 

Кумара понос, а Жигара неверуе.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Срећан Март нумерацие осмица.Испуњава Пантелу ту неку друштвену норму у виду романтике.Саћу пошаљем џигару по букет оцто ружа да даме буду у фазону пресреће.

 

 

Љубац само за даме,а пази синтагму:

Љубац величине Жигарине главе,локациа образ,а ко оће жемо и ууста. :**

Ние Пантела лош чоек ипак мора манифестациа да се изпоштуе,а шо се тиче префантастичног имажа на ком су приказане руже,ние могла ћирилица него само ово нерасно писание.

Љубац још једном лабела без (ние Пантела геи) ! :*

Link to comment
Share on other sites

Сећа се Пантела каце цупкало у ритмовима песме званичне свецког првенства године 2010. после рођења Христа, а 32. након рођења богоца, тојест мене. И дан данас Пантела упали ајпод, слушалице локациа ушна шкољка па онда џогинг, песма на рипит, а бичарке влажење.
Link to comment
Share on other sites

Исто тако кацам спазио бицури категорие шело у том неком ближем паст симплу,ито пришла ми сиротиња са жваком "Ал би га блаивала",а ја нормално цибанишем датив у виду питања "Коме?Чему?",а она следећу синтагму "Теби оплодитељу расни".Питам ја њу следећу пошалицу сорте хумор "Колко сте вас две заедно",она пита "Кое две",а ја ону победничку "Па обрве",а Станкела шок врсте електро!

 

Мора да прекине Пантела,гаси ми се батериа литиум-јонска.Љуб на куб! :*

Link to comment
Share on other sites

Сацам примио поруку категорие увредљиве,посло ми неки љомбер,вуглони типа копачка,каже "Глупе су ти форе маимуне.",ја реплика "Мало шале ние на измет",а Станкела ургентна!

 

Љубац!

Link to comment
Share on other sites

Начи добио сам поруку локациа инбокс садржине "Пантела лаиковала сам ти страницу само зато шо те познаем, иначе ние ти нека страница", ја реко "Полако маче, има ти се допадне Пантелин фонфић. па ће лаикуеш све живо методом леви клик."
Link to comment
Share on other sites

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanim ... -za-kuvara

 

 

Начи кацам угледо наслов методом спажавања, помислио Пантела да е у питању крмача свецког гласа Адел шо пева баладе, кадоно нека бичарка из категорие анонимних. Хасаи буцка, саће кувар да ти спрема храну методом кувања, локацие велика рингла јачине двоика, да не загори на троици.

Link to comment
Share on other sites

Кадар еуфориа.Испуни Пантелу неки податан и ништа мање танан осећаи кад цибанише поглед врсте периферни локациа семафор.Сад Жигара поставио статус "Фала ти оче,сацмо им пришли на три бода",реко малиша иди вуци штрафту,каци неупућен,а Станкела понос!

 

Љубац величине неправде од стране јавног сервиса,Тианић невера! :*

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Исто тако кацам преживео крвнички старт током друге убацивке повређеног времена.Пришо ми слеђа неки јашар и упутио ударац за трибунал категоричности хашки.Ђемпри оном љомберу флоуресцентном спиштом,кажем следеће: "Покажи дечку руменка,дивиш дае неки љаксон сишо смотике,аи љуби брат".Каже судац: "Прекини те неке узалудне симулацие,ево ти жућа",а Станкела неверуе.После ми пришло оно говно,каже: "Шо симулираш",а ја одговор: "Ћути чобане моине да отресем крампон од твои вуглони,ево ти фрула,случаино поно",а фенови умирање оцмеха!

 

Љуби Пантела методом многопуно!

Link to comment
Share on other sites

Завршавам спорцку кариеру методом копачка о клин,фенство неверуе,а априлили кома.

 

Љубим трипут фазон Србиа!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Шо ми пришо у Меку неки буцко,желе зека,каже: "Богоче жемо грам типа ауто на оваи папирус шо га остали смртници зову рачун",а ја фазон: "Може све мишелинко,аи буде орган категоричности срце,тркни ми по јеан кафе стрето дасе окрепим,душа ми у носу,сређиво неке папире за уписивање у листу стрелаца"...И послушо ме буцко,много фин чкоде,ја реч,он реч,пала нека много фина конверзациа на тему богате спорцке кариере једне овакве величине манифестоване у виду мене.Не знам шо сам вам ово испричо..Сигурно да има нека поента шо интригира љуцке умове...

 

Мали мокри љуб!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Начи фала на тим неким жељама категоричности прикладним поводом тог неког дана врсте рођеног. Јуче начи хаос, та нека лудница. Кумара у терци крену да пева "Срећан ти роџендан, сунце мое драго" и почо ломи инвентар. Фазон секурите одма крену да интервенише (типа вако на слици), а ја зонфић, моине то мие кумара шабани, они невера, некапирају да ће да добиу отказ сорте моментални.

 

А Жигара и даље чека каћемо да дувамо свећице.

 

Љубчина!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Одговор тои некои нации под именом Енглези цавуље, могу се сагну богоцу да се обогате протеинима методом гутања (ако разумете ша оћу да жемка).
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...