Jump to content

Mala Pomoc!


Recommended Posts

Da li moze neko da mi kaze koji stap u domenu 13ft i 3,5lb moze da izbaci pva velicine jajeta na lepu daljinu, npr na jezeru Mika Alas blizu sajle ili bar priblizno? Da li je neko imao prilike da vidi i koristi stap chub outkast 13ft, 3,5lb, prva karika 50mm i da li bi on mogao da dostigne gore navedenu daljinu?
Link to comment
Share on other sites

Da li moze neko da mi kaze koji stap u domenu 13ft i 3,5lb moze da izbaci pva velicine jajeta na lepu daljinu, npr na jezeru Mika Alas blizu sajle ili bar priblizno? Da li je neko imao prilike da vidi i koristi stap chub outkast 13ft, 3,5lb, prva karika 50mm i da li bi on mogao da dostigne gore navedenu daljinu?

Druze daljina ne zavisi samo od stapa, vec od X stvari, naravno da moze, samo treba da se sve ukomponuje i rezultat je neminovan.
Link to comment
Share on other sites

Da li moze neko da mi kaze koji stap u domenu 13ft i 3,5lb moze da izbaci pva velicine jajeta na lepu daljinu, npr na jezeru Mika Alas blizu sajle ili bar priblizno? Da li je neko imao prilike da vidi i koristi stap chub outkast 13ft, 3,5lb, prva karika 50mm i da li bi on mogao da dostigne gore navedenu daljinu?

 

baca taj stap na svim pozicijama do sajle i preko sajle- doduse bacao sam sa 12ft ne sa 13

Link to comment
Share on other sites

ja sam mu odgovorio da sam ja sa tim stapom ali kracim 30cm bacao do sajle na miki i sa pva (velicine dva olova od 100gr) i sobzirom da sam bacao sa kraci stapom mislim da duzi moze isto to ako ne vise
Link to comment
Share on other sites

pozicije na miki su od 85m do 120m do sajle... na pozicijama 1 i 13 mozda i moze da baci, ali na 7 i 8 mislim da nema sanse

ja sam reko svoje i kolika su pva i na svim pozicijama bacano i na 7 i 8 i ne mislim nego znam a voleo bih da se kladim, ko ne veruje. volim opklade :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

ja sam odgovorio decku koji je otvorio temu.... i rekao sam sta ja mislim... sto ne znaci da sam u pravu... i 100m je ozbiljna daljina za veliki pva a kamoli 120m... svakako mozemo da idemo na vodu da me demantujes, da vidimo kako to izgleda... i nema potrebe da se kladimo, platicu pice u svakom slucaju :pivopija1:
Link to comment
Share on other sites

Ja sam na pisao da neke stvari treba da se ukomponuju i da je to to, po meni ta daljina od 85 do

120 m nije nedostizna. Sto je i milance rekao ajmo na vodu pa cemo da vidimo sta moze a sta ne. E sad ima jaja od 8 din koja su manja i od 15 koja su naravno nesto veca :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

ja sam odgovorio decku koji je otvorio temu.... i rekao sam sta ja mislim... sto ne znaci da sam u pravu... i 100m je ozbiljna daljina za veliki pva a kamoli 120m... svakako mozemo da idemo na vodu da me demantujes, da vidimo kako to izgleda... i nema potrebe da se kladimo, platicu pice u svakom slucaju :pivopija1:

kad na prolece budem dolazio posto sam daleko cucemo se i upoznati pa cemo popiti pice i pokazacu ti bez opklade i normalno manjii pva a taj leskovcanin zna dobro jer je bio tu - normalno samo po mirnom vremenu ne vetar u lice

Link to comment
Share on other sites

dzabe si menjao post, znam sta si pisao :smile: necu manji pva, ovaj o kom se pricalo hocu da bacis na 8ici do zice kao sto si rekao...

 

bez pva moze i preko tri zice :laugh:

 

bice i pice i klopa :pivopija1: :pivopija:

post nisam menjao reko sam velicina kao dva olova od 100 gr i to je to

Link to comment
Share on other sites

ako sam dobro skontao onda je bolje pecati sa spodom,sigurno ce izbacite sve te tezine.

PS:nikako ne isprobavati u dvoristu tako nesto,ja sam sa tri olova od 90gr slupao komsinice saksiju i morao sam se praviti blesav kada sam isao po olova,kao u fazonu macke su to uradile....ccc...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...