Jump to content

Spod Masinica


Recommended Posts

ja koristim Okumu Oryx 65 vec dve godine i mogu reci da sam jako zadovoljan sa njom, ima dalek izbacaj, jos uvek radi kao prvog dana, bez ikakve razlike, a cak ni jednom nije ni otvarana ni zbog podmazivanja, niti bilo kakvog kvara, i jos ima jako brz rad, uvlaci prilicno dosta najlona jednom okretom rucke, sto bitno utice na brzinu vadjenja rakete... plus cena je daleko manja od daiwe emblem spod i drugih spod masina...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nisi probo daiwu spod!!!!

 

Nije probao verovatno , kupis jednom ono pravo i zaboravis na spod masinu vise kao deo pribora resio si problem zauvek (dok ne izadje neki novi embelm spod :crazy: )

Link to comment
Share on other sites

Nije probao verovatno , kupis jednom ono pravo i zaboravis na spod masinu vise kao deo pribora resio si problem zauvek (dok ne izadje neki novi embelm spod :crazy: )

 

tacno tako, kupio okumu, dao duplo manje para nego sto bi dao za daiwu, i za sada dve godine miran... i sto je meni najbitnije zadovoljan... jer u principu nikada mi nije bilo bitno sta pise na delu pribora koji imam, vec da mi zavrsava posao kome je namenjen... odnosno hocu da kazem da ne kudim daiwu, niti sam i jednog trenutka rekao da je losa, ali definitivno nije duplo bolja od okume, a duplo je skuplja... ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Koristim masine Okuma Distance Surf 60 i mogu da kazem samo da je masina izvanredna, sa tim masinama pecam...Na spodu koristim Okumu Longbow 60, vec dve godine je njakam,iako ona ni u kom slucaju nije za to predvidjena, ali silom prilika je dospela na to mesto, i ona i posle dve godine radi kao sat.Takodje, za varalicarenje koristim Okumu Zeon vec 4 pune godine, i ona je isto izvanredna masina, i radi odlicno i dan danas. Po mom misljenju, i dobrom iskustvu sa nekoliko modela razlicite namene, u tom cenovnom rangu nema bolje masine od Okume.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...