Jump to content

Test Ribolovac


Otto

Recommended Posts

Pozdrav momci,

 

Kako citam neke bait firme pruzaju sansu svima nama dase predstavimo i pokazemo svoje znanje i iskustvo u saranskom ribolovu!

 

Moje razmisljanje i pitanje je,bilo ko dase predstavi bait firmi i izrazi zelju da bi zeleo da peca pod njihovim imenom i da sa svojim znanjem,iskustvom,angazmanom,itd...testira njihove produkte i stim poboljsa produkte.

 

Kakva su opsta ocekivanja testera od bait firme?

 

Kakva su opsta ocekivanja bait firme od testera?

 

Sa kojim konceptom se predstaviti bait firmi?

 

Koje prednosti imate od bait firme ako pecate za njih?

 

Koliko vremena bi ulozili za testiranje i na kojim vodama bi testirali produkte?

 

Po cemu se ocenjuje sarandzija dali je merodavan za testera?

 

Koliko na primer vremena i kila bojle vam je potrebno po vasem mislenju da bi istestirali i poboljsali bojlu?

 

To bi bila momentalno moja pitanja a vi se mozete nadovezati sa vasim pitanjima i stvarno me interesuju vasa cenjena mislenja :hi:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Navedeno taksativno:

 

1. Kakva su opsta ocekivanja testera od bait firme?

Ocekivanja test ribolovca od kompanije koja proizvodi mamce mogu biti razlicita, u zavisnosti od potreba kompanije i/ili mogucnosti test ribolovca da ucestvuje u testiranjima. Takodje da bi test ribolovac mogao objektivno oceniti proizvod mora biti upoznat sa sastavom proizvoda, proizvodnim procesom i ostalim. Posto je u interesu kompanije da dobije izvestaj o "lovnosti" svog proizvoda za ocekivati je da kompanija obezbedi dovoljnu kolicinu proizvoda i ako se radi o pecanju na vodi koja nije u blizini stanovanja test ribolovca, da se obezbede dodatna novcana sredstva, sve u cilju promocije kompanije i proizvoda.

 

2.Kakva su opsta ocekivanja bait firme od testera?

Ocekivanja kompanije od test ribolovca su: Izvestaj o pripramama za ribolovnu sesiju (opis puta, vode na kojoj se peca, troskovi, fotografije), Pisani Izvestaj posle zavrsene sesije (fotografije, zapazanja, predlozi)

 

3. Sa kojim konceptom se predstaviti bait firmi?

Evo ovako

 

4. Koje prednosti imate od bait firme ako pecate za njih?

U zavisnosti od ciljeva kompanije prednosti mogu biti: putovanja, sajmovi, druzenja, ucestvovanje u projektu novog proizvoda, nagrade, mnogo pecanja.

 

5. Koliko vremena bi ulozili za testiranje i na kojim vodama bi testirali produkte?

Ulozeno vreme za testiranje se svodi na to da li je test ribolovac jedino zanimanje tj. placen posao, ili se testira samo vikendima, za vreme odmora.

 

6. Po cemu se ocenjuje sarandzija dali je merodavan za testera?

Ako kazemo da su smo svi koji se ozbiljno bavimo saraskim ribolovom dostigli nivo znanja da "shvatimo" vodu na kojoj pecamo, poznajemo sve tehnike specificne za moderan saraski ribolov, onda se sve svodi na volju, strpljenje, kao i sposobnost da razume hemijski sastav proizvoda koji bi mu pomogao da bolje upotrebi proizvod.

 

7. Koliko na primer vremena i kila bojle vam je potrebno po vasem mislenju da bi istestirali i poboljsali bojlu?

Za ovo cu dati samo jedan primer: pet kratkih sesija (dva-tri dana ista voda, mozda drugi spot) sa po 4-5Kg recimo boili, u najrazlicitijim prezentacijama, intervalima hranjenja.

 

Toliko od mene, nadam se da ce se neko sloziti...

 

PozzZZzzdrav...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Navedeno taksativno:

e ovo je vrlo lepo zamisljeno i trebalo bi da bude tako ili otprilike tako... i jeste tako u normalnim zemljama, sto mi na zalost nismo. imao sam priliku da pecam sa covekom koji je test ribolovac prologic, simano, ultima sticky baits i da vidim kako se njegova rec uvazava u tim firmama. to kod nas nece doziveti niko od ribolovaca i ako smo po njihovim recima mnogo ispred njih(to su njihove reci) jer ce nas ribolovac vrlo tesko stupiti u kontakt sa ljudima iz maticne firme, a od uvoznika nece dobiti ni prave recepte ni pravu podrsku. jedini koji je to bezrezervno radio je Meleg. i zato je nastao m1 i jos par recepata na koje su nasi pecali na svetskim prvenstvima. zasto sad nema rezultata??????? pa nema nesebicnih ljudi. Sve gore napisano sam doziveo i znam da je tako, mozda se neko nece sloziti ali svako ima pravo na svoje misljenje. pozz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...