Jump to content

Mika Alas 52H Tri Kola Prva Grupa


Kule

Recommended Posts

Ucesce po ekipi bice 150e po kolu/peca cetri clana

 

 

150e se daje na dan prijave a to je za trece kolo, 150e pre pocetka prvog takmicenja, 150e pre pocetka drugog takmicenj

 

Mogu da pecaju 3 takmicara i jedna zamena na 4 stapa

 

Pecace se u 3 sektora A,B,C po 4 ekipe

 

Svako kolo se peca razliciti sektor tako da nece doci do favorizovanih pozicija

 

NA 48 h pecanja bice maksimalan unos hrane do 75 kg .sve ukupno.

 

Bodovi iz sva tri kola sabirace se pa cemo imati i pobednike

 

datumi takmicenja

 

1 jun 15 - 17

2 jul 13- 15

3 septe 07 -09

 

Bodovi:

1 mes, 15 bod

2 13 bod

3 11 bod

4 9 bod

5 8 bod

6 7 bod

7 6 bod

8 5 bod

9 4 bod

10 3 bod

11 2 bod

12 1 bod

 

Sektor A,B,C

 

Sektor A mesta broj 2,7,8,13

Sektor B mesta broj 3,6,9,12

Sektor C mesta broj 4,5,10,11

 

NAGRADE:

1.MESTO 1500e

2.MESTO 1000e

3.MESTO 500e

Link to comment
Share on other sites

PRIJAVLJENE EKIPE

 

1 CT D I M

2 CT SALE RUSKE

3 CT USCE

4 CT ZLATNA RIBICA

5 CT TAURUNUM

6 CT SERVIS PLUS

7 CT NESA I SRKI

8 CT CARP BASTER

9 CT BOBAN MKM

10 CT ZLATNI SARAN

11 CT DJENTLMENS SMED.PALANKA

12 CT MACA

Link to comment
Share on other sites

Evo Neso ako das dobar argument zasto da se smanji hrana i ja glasam za smanjenje.

Ako nemate snage da hranitre platite rumuna 8P

Realnost je da je 2 kante hrane za 52h premalo

Najbolje da svi izrolamo po 100 kila boila posto one nisu ogranicene...Ili jos gore da ponesemo svi po 3 kante tigra pa da pobijemo pola jezera kad to zabetonira u stomaku.

Pozdrav od Srkija iz Borce

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo Neso ako das dobar argument zasto da se smanji hrana i ja glasam za smanjenje.

Ako nemate snage da hranitre platite rumuna 8P

Realnost je da je 2 kante hrane za 52h premalo

Najbolje da svi izrolamo po 100 kila boila posto one nisu ogranicene...Ili jos gore da ponesemo svi po 3 kante tigra pa da pobijemo pola jezera kad to zabetonira u stomaku.

Pozdrav od Srkija iz Borce

 

Prvo da ti kazem da je jako neukusno ovo sto si napisao,kad razmislis shvatices zasto posto si pisao u mnozini.Manje hrane znaci da treba taktizirati tj. opustenije pecati,sto ti smeta da neko pobedi sa 250kg pa ko god to bio.Ko je jaci u toj situaciji nije bitno nego je bitno rasporediti prihranu na pravi nacin,primeniti pravu taktiku,aj da ne pametujem znas ti vrlo dobro o cemu ja pricam.Kule treba da postavi pravilnik po kome se peca ,vrlo precizan -praskasta je dozvoljena ili ne,kolko clanova ekipe peca u boksu i po kom sistemu se vrsi izmena jednog od clanova i td. i td. Taj pravilnik ce nekom odgovarati a nekom nece pa ce se prema tome prijavljivati ekipe.A sto se tice argumentacije argumentuj ti meni zasto je malo dve kante?Ako pobednik ne upeca tonu ribe nije regularno takmicenje ili sta?Za sve isto pa ko se bolje snadje zasto se plasiti toga,da i mi slabiji dobijemo sansu. 8P

Pozdrav od Nese iz Zemuna :p

Link to comment
Share on other sites

Prvo da ti kazem da je jako neukusno ovo sto si napisao,kad razmislis shvatices zasto posto si pisao u mnozini.Manje hrane znaci da treba taktizirati tj. opustenije pecati,sto ti smeta da neko pobedi sa 250kg pa ko god to bio.Ko je jaci u toj situaciji nije bitno nego je bitno rasporediti prihranu na pravi nacin,primeniti pravu taktiku,aj da ne pametujem znas ti vrlo dobro o cemu ja pricam.Kule treba da postavi pravilnik po kome se peca ,vrlo precizan -praskasta je dozvoljena ili ne,kolko clanova ekipe peca u boksu i po kom sistemu se vrsi izmena jednog od clanova i td. i td. Taj pravilnik ce nekom odgovarati a nekom nece pa ce se prema tome prijavljivati ekipe.A sto se tice argumentacije argumentuj ti meni zasto je malo dve kante?Ako pobednik ne upeca tonu ribe nije regularno takmicenje ili sta?Za sve isto pa ko se bolje snadje zasto se plasiti toga,da i mi slabiji dobijemo sansu. 8P

Pozdrav od Nese iz Zemuna :p

 

Samo mi nije jasno ovo poslednje?

Zasto je neko slabiji ili jaci unapred, ako su pravila jasno definisana i uslovi za sve isti pre pocetka takmicenja?

 

Rezultati se na kraju sabiraju!

Pa ko se bolje snadje...

Link to comment
Share on other sites

"NA 52h BICE MAKSIMUM 4 KANTE SPODA JUPOLKE PLUS KANTA SA VEZANIM PVA ."

Sto se tice hrane Kule je hteo da da do znanja da nece moci da se donese po 4-5-6 bureta kao sto su pojedinci ranije donosili,a da je 2 kante malo,za moj pojam jeste.

Da ne duzim ovako i pisemo u nedogled videcemo se na kafi i prouciti pravilnik,mada do pecanja ima jos doosta vremena da prodje.

A to sto sam se obratio u mnozini je logicno jer jedna ekipa treba da ima bar 2 clana.(mnozina zar ne) 8P

P.S. mojne si nervozan munze,nemoz' covek ni da se nasali(za ono sto si zacrveneo)

Pozdrav 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...