Jump to content

Rst Carp Rods


Recommended Posts

Ko je cuo, video, probao RST musicarce i varalicarce zna o kakvom je kvaliteru rec...

Izbacili su i seriju saranskih stapova, za koje ne sumnjam da su takodje vrhunskog kvaliteta...

 

http://www.rst-fishing.it/live/en/spinn-rods/carp-rods.html

 

Takodje postoji i serija RST Brilliant Carp:

 

http://www.carp-madness.de/index.php?a=30

Link to comment
Share on other sites

Nikola licno sam bio kad je na pelagicu austrijanac hteo da me impresionira sa RST stapovima.Ja bacio bar puta snjim i nekako nije mi bash lego u ruke al nakon drugog njegovog bacanja shtap se polomio na 4 mesta bez nikakve greshke bacaca.Znaci nije se zapetljala pletenica za provodnik,nije ukocio ni mashinom ni prstom,nigde se nije zakacila udica pozadi.jednostavo je stap puko kadf ga ovaj nabio iz sve snage.
Link to comment
Share on other sites

Greske u materijalu se desavaju, nista nije nemoguce niti iskljucivo...

Ono sto je bitno je da RST bez pogovora menja polomljen deo, cak nije neophodno da se salje slomljen deo...

Platis lepo postarinu i to je to... :)

Link to comment
Share on other sites

koji deo kad je otisho celi shtap????

 

U isto vreme kako je peco na dve garniture imo je i FS his 200 i cela 4 dana smo mlatili-(austrijanac bio 3 dana pijan od bola za shtap koji je polomio) snjima pa nije bila greshka u materijalu

Link to comment
Share on other sites

koji deo kad je otisho celi shtap????

 

U isto vreme kako je peco na dve garniture imo je i FS his 200 i cela 4 dana smo mlatili-(austrijanac bio 3 dana pijan od bola za shtap koji je polomio) snjima pa nije bila greshka u materijalu

 

Mislim da ce mu zameniti ceo stap.

Sto se tice hi-s 200, to je namenski stap, bacacki, napravljen da trpi ogromne terete i opterecenja...

Da bi to slomio, treba da si bas, bas jak i da nenormalno preteras s' tezinom olova...

Ne znam da li si video, Mark na jednom snimku s' njim baca kordinu raketu, kako onda takav stap slomiti u normalnom ribolovu?

Link to comment
Share on other sites

Sve se moze slomiti druze,ako cuvash kao ja opremu onda ne al ako zatezesh ko sivonja onda nema toga shto se nemoze slomiti.Ja samo kazem da za te pare mora da bude shtap bolji.Na kraju i chuba ti menjaju jer ima dozivotnu garanciju al shta mi to vredi kad mora bar 2-3 meseca da sedim bez shtapa i zamjenjeni deo osim kod spirita his kod nijednog drugog shtapa nikad nije isti
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam cuo, ali nemoj da me drzis za rec, svaki RST ima seriski br.

Tako da tacno znaju iz koje je serije, pa verovatno po tome znaju tacno koji je konus itd.

Sto se tice isporuke nisam siguran koliko im treba, ali mislim da je daleko manje od 2-3 meseca...

Link to comment
Share on other sites

Sve se moze slomiti druze,ako cuvash kao ja opremu onda ne al ako zatezesh ko sivonja onda nema toga shto se nemoze slomiti.Ja samo kazem da za te pare mora da bude shtap bolji.Na kraju i chuba ti menjaju jer ima dozivotnu garanciju al shta mi to vredi kad mora bar 2-3 meseca da sedim bez shtapa i zamjenjeni deo osim kod spirita his kod nijednog drugog shtapa nikad nije isti

Kod Greysa je uvek isti zamenjeni deo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...