Jump to content

Free spirit e class


Guest kristijansombor

Recommended Posts

jako osetljiv stap. milina vaditi ribu. stap za uzivanje!

ali je druaru 2 puta pucao pri laganom zabacaju sa olovom od 50g. cini mi se da je bio 3 lbs

 

Pele,

 

Znam da nemas zle namere, ali te molim da baratas cinjenicama kad pises ovako nesto.

Stap o kome ti pricas jeste iz E klase, stim sto je bio 2.5lb. Dule jeste reklamirao da je pukao na laganom zabacaju i obezbedjena mu je zamena, koja mu je opet pukla,po njegovim recima, na laganom zabacaju sa 50g olovom.

To je prvi i jedini put da se neko tako izjasnio o problemima sa stapom. Doduse, ja sam prestao da uzimam stapove od 2.5lb u toj klasi, da ne bih previse razmisljao o razlozima pucanja kod te jedne libraze

Kristijan pita o konkretnom stapu od 3.25lb, a ovde ih ima jako puno koji vec nekoliko godina uzivaju sa istima.

Nemoj pogresno da me shvatis,

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Guest kristijansombor
Meni konkretno treba malo zilaviji stap a opet da ima dusu, posto cesto lovim iz camca, treba mi stap koji se savija da mi se ne bi ribe otkacivale svaki put kad smotaju ispod camca, nego da stap to lepo amortizuje, a opet da mogu malo da ga stisnem kad pecam sa obale i potreban mi je malo dalji zabacaj. U nekom cenovnom rangu do 200e nisam nasao stap koji bi vise odgovarao tome sta meni treba, eventualno Harrison Ballista 13" 4lb za koji euro vise, ili novi Greys Prodigy za koji euro manje.Mada FS ma najvise privlaci od ova tri!!! Samo bi voleo da cujem iskustvo ljudi koji love sa njima!!!
Link to comment
Share on other sites

Kristijane,

pecao sam dve sezone sa e klasom 3,5lb i mogu samo da kazem da mi je dan danas zao sto sam ih prodao. Znam da je pitanje vezano za 3 1/4 ali ne verujem da je velika razlika. Izuzetno jak stap, malo kruci ali meni se to dopada:) t

Dtd, Tamis panjevi na kurvinoj jami, deliblato, komercijale bez ikakvih problema. Ne kazem da je najbolji stap na svetu ali za taj odnos cena/kvalitet je vrhunski izbor.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam 2 3/4 oni su za uzivanje , moje misljenje da je 3 1/2 isuvise tvrd stap par puta sam imao priliku da ih drzim u ruci i bacam sa njima takodje sam vadio ribu sa njima i moje misljenjem je da su isuvise tvrdi ali to je samo moje misljenje sto neznaci da sam u pravu .
Link to comment
Share on other sites

Guest kristijansombor
Bacide za to bas meni i trebaju, za teske terene a da mogu da ih koristim kad jednom u sto godina pecam negde drugde!!! Kakve su ti bile impresije vezane za daleko zabacivanje?
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, u periodu kada sam ih imao nisam bio u fazonu dalekih izbačaja :bbq:

Bacao sam do 100m sa njima, dok na Tamišu nije bilo potrebe bacati dalje od 40-45m.

 

Moraš da probaš štap.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...