Jump to content

NUTRABAITS


Kiza-Bg

Recommended Posts

Odlicno receno shevchenko :goodjob: Neki momci ce pre da plate ime proizvodjaca nego kvalitet produkta.Kizo svaka cast i samo napred.Treba imati muda,novca a najvise dugogodisnja ISKUSTVA da bi se napravio ovakav korak.Svaka cast Kizo :bow: :bow: :bow:

 

Izgleda sam malo pglu jer ni ja sad ne kapiram baš šta si ovim hteo da kažeš. :(

Link to comment
Share on other sites

Odlicno receno shevchenko :goodjob: Neki momci ce pre da plate ime proizvodjaca nego kvalitet produkta.Kizo svaka cast i samo napred.Treba imati muda,novca a najvise dugogodisnja ISKUSTVA da bi se napravio ovakav korak.Svaka cast Kizo :bow: :bow: :bow:

 

OTTO mislim da si pogresno skapirao,moja firma uvozi Svendsen sport,ne Nutru.Nutru u Srbiju uvozi Ribolovac i Mesaros.Mi smo nju posetili kao repka,tj Sheva je dugogodisnji drug sa Billom,tako mi zavrsismo tamo.

 

A kao sto rekoh kod njih na poilo idem kao ribolovac.

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem sta znace reci ''marketing je cudo'' i ''slike govore vise od reci''...??!!

Covek napravio imperiju prodajuci maglu ili sta? Rola rucno sve sto je sveze, sto malo ko radi, a kao i SVI OSTALI rola shelflife u bait servisima. Covek izvozi po celom svetu, ali jebi ga, ne nosi simbol srpstva pederusu i mobilni od 4 glave.

Pa Danny je nakon 20 godina rada u istim supama i gradjevinskim kontejnerima gde je poceo sa 2 kalupa da lije olova pre 20 godina, tek prosle godine presao u zgradu sa prizemljem i prvim spratom. Ja sam obisao i jedno i drugo mali milion puta i ja sam emotivnije vezan za staro, a mogu misliti on gde je sve pocelo. Jel i on dripac? Obrt firme 11 miliona funti ove godine. Marketing je cudo ili slike govore vise od reci?

Ako moze neki strucnjak da prokomentarise mudro u 4 reci.

Neke stvari nemaju cenu.

Dokle god je kod nas mentalitet kupi mecku pa zickaj za benzin, dotle ce nam za sve nase neuspehe biti krive kosmicke sile i to sto je partizan zamenio baba seru bez da je ikog pitao

Nemislim nista lose o NUTRI naprotiv izuzetno je cenim.Hteo sam reci ljudi ulazu u kvalitet proizvoda reklamu prisutni su u celom svetu a to je(MARKETING)

Link to comment
Share on other sites

marketing je cudo... sta tu nije jasno? evo ja da probam da objasnim u 4 reci... svi smo zamisljali drugacije... eto to je marketing... price o svemirskoj tehnologiji padaju u vodu i svode se na mesalicu za beton... da ste ovakvu sliku videli u bilo kojoj drugoj firmi pljuvali bi ste je na sav glas... niko ovde ne zeli da ospori kvalitet nutre koji je dokazan mnogo puta... ja samo mislim da nutra nema toliku prednost nad konkurencijom, osim u sferi marketinga... vazno je da su izdvojili milione za reklamu a sto mesaju mikseve u kadi to nije vazno...

 

NUTRABAITS > NAJREKLAMIRANIJI > NAJKORISCENIJI > NAJBOLJI

 

moje misljenje

Link to comment
Share on other sites

veoma si u greshci shto se tice reklame dynamit baits i cc moore su daleko vishe reklamiraniji(mozda zbog toga shto nemaju iza sebe 20 godishnji test na vodi) ali za nutru i solara sad se biju prodavnice netreba im tolika reklama.Kod nutre je vec dokazani proizvod u svjetu i netreba mu tolika reklama

 

i badava ti sva reklama na svjetu ako proizvod nije kako treba

Link to comment
Share on other sites

Guest kristijansombor

veoma si u greshci shto se tice reklame dynamit baits i cc moore su daleko vishe reklamiraniji(mozda zbog toga shto nemaju iza sebe 20 godishnji test na vodi) ali za nutru i solara sad se biju prodavnice netreba im tolika reklama.Kod nutre je vec dokazani proizvod u svjetu i netreba mu tolika reklama

 

i badava ti sva reklama na svjetu ako proizvod nije kako treba

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...