Jump to content

Fox Mx2


Recommended Posts

Imao sam ih ja.generalno veoma dobra sprava jedino mi je zasmetalo sto nema izlaz za svetleci sfinger-henger nego samo za bazu.Na kraju su i otputovali kod drugog vlasnika zbog toga. :sorry:
Link to comment
Share on other sites

Imam obicni m2 vec neznam koliko od kad su izashli 6-7 godina.Pelano u decembru kao i julu i na najvece oluje i pljusak.Nikad zakazali i baterija traju po dve godine.Sve u svemu odlicni alarmi.Ako ima ponudu novih uzimaj jer odavno se neproizvode.
Link to comment
Share on other sites

--jane koja je razlika izmedju tvoje m2 i ovih mx2. na izgled su isti i jer se cuju dobro mislim glasno kao i ostali foxovi

 

--neso sta kazes ti za jacinu to jest za volum posto si ih imao u posedu , meni ne smeta sto nema za svinger ali mi je bitno dali je glasan

Link to comment
Share on other sites

Dovoljno su glasni shto se tice zvuka kao i svi foxovi.Prepoznatljiv zvuk svugde.Jedina razlika izmedju ova dva je mx2 ima dvostepeni senzibilitet a m2 nema.Zato kod m2 baterija traje duze nego kod mx2
Link to comment
Share on other sites

nesto sam pronjuskao na engleskom forumu da ovi mx2 mnogo trose baterije i dosta brze od m2 , pa se ja nesto dvoumim da ne bude mx2 nego ima na ponudu mx+ koji nose 9v bateriju i lepse deluju a neznam karakteristike tih mx+. to nemogu naci
Link to comment
Share on other sites

Glasan je i te kako,trosi baterije vise od M2--menjas ih jednom godisnje.

kod mene bi to bilo 2 puta godisnje, sobzirom koliko sam na vodi, zato bolje da se dobro raspitam za ove mx+
Link to comment
Share on other sites

MX + su po meni sve sto treba,imas na http://www.foxint.co...5&catalogue=1pa pogledaj karakteristike.

 

Kupio sam prije neki dan te nove mx+ cisto da se nađu uz delkime za ljepšu polovicu kad ide samnom u ribolov i jako sam zadovoljan totalno poboljsanje od prethodnika,od zvuka do izgleda ,dioda koja je sada 5 mm i gumice tamo di stavis stap te najvaznije baterije 3 AAA koje kupis u bilo kojoj trgovini. E da i prekidac koji sada metalni kao kod skupljih serija, i dobijes zaštitni poklopac i jos jedan plus cjena. Doneseni iz Njemacke za 37 eura..Odlicni alarmi....Pozz..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...