Jump to content

Pelagicevo Otvaranje Sezone23-25.03.2012.


Recommended Posts

Pocelo danas u 12h

 

Ucestvuju

1. CT MAK KRAP 1 (MAC)

2. CT TAURUNUM (SRB)

3. CT SLAWONSKI (HR)

4. SKY CT (SRB)

5. CT MAJDANPEK (SRB-BiH)

6. CT LOTUS (Hr

7. CT MASTERS (BiH)

8. CT UHVATI I PUSTI (BiH)

9. CT NOCNA MORA (BiH)

10. CT AGROZIV (SRB)

11. CT LIMAN (BiH)

12. CT NURI (BiH)

13. CT DOKTORI-MAJSTORI (SRB)

14. CT RELAX (SRB)

15. CT USCE (SRB)

16. CT BAKA BAKA (SRB)

17. CT ERLETIC-S (BiH)

18. CT VUKOVIC COMPANY (HR)

19. CT NULUS (HR)

20. CT KUDRA (SRB)

21. CT TUTI FRUTI (BiH)

22. CT MKM BAIT (SRB)

23. CT BK (SRB)

24. CT ELEMENT BAIT (BiH)

Link to comment
Share on other sites

shone brate neznam sta da radim sa mitom ceo dan mi peva pesmicu singidunum j...... taurunum bato moras jos mnoooogo da ucis a i dalje si duzan jagnjetinu u loncarima i to duplu meru posto ti je vatreni vukao keca :yahoo: :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

shone brate neznam sta da radim sa mitom ceo dan mi peva pesmicu singidunum j...... taurunum bato moras jos mnoooogo da ucis a i dalje si duzan jagnjetinu u loncarima i to duplu meru posto ti je vatreni vukao keca :yahoo: :yahoo:

 

Slabo si uradio domaci zadatak,dve ribe dvaes sest kg a treba jedna da bude tolika pa onda jagnje.

Link to comment
Share on other sites

poribli jezero sa sitnim sharanom kako bi pokrenuo ostalu ribu.Ima dosta tih od 3-5 kg,a shto se tice babushki ove godine moram cestitati Prkiju i Duletu jer je upeco barem 20 kom.Jednostvano je svaka riba radila tamo..
Link to comment
Share on other sites

Vidi se da su se svi napecali,a pogotovo su se napecali te ubacene ribe.

Vec druga sezona ista prica...

Namece se jedna sumnja koju su mnogi komentarisali,ali niko nece javno to da spomene-gde je sva ona riba koja je bila u jezeru?

Nesto mi tu smrducka....

Link to comment
Share on other sites

....

Vidi se da su se svi napecali,a pogotovo su se napecali te ubacene ribe.

Vec druga sezona ista prica...

Namece se jedna sumnja koju su mnogi komentarisali,ali niko nece javno to da spomene-gde je sva ona riba koja je bila u jezeru?

Nesto mi tu smrducka....

. Ja to slušam svake godine.Povađena riba,bio pomor,potrovali ribu... Ajede malo da budemo korektni prema tim ljudima i da ih ne ogovaramo preko sajtova.Prošle godine ma otvaranju isto je uhvaćeno malo riba a onda dodje jane i u septembru uhvati tri ribe preko 20 kila,Neša jednu preko 25,Rot jednu preko 20,Dane jednu preko 20 maltene ko god je bio imao je ribu preko 20.Tako da ako je to jezero bez ribe onda ne znam.
Link to comment
Share on other sites

. Ja to slušam svake godine.Povađena riba,bio pomor,potrovali ribu... Ajede malo da budemo korektni prema tim ljudima i da ih ne ogovaramo preko sajtova.Prošle godine ma otvaranju isto je uhvaćeno malo riba a onda dodje jane i u septembru uhvati tri ribe preko 20 kila,Neša jednu preko 25,Rot jednu preko 20,Dane jednu preko 20 maltene ko god je bio imao je ribu preko 20.Tako da ako je to jezero bez ribe onda ne znam.

 

Prosle godine smo proveli 120 sati na mestu br 2 bez pipanja a onda pecanje iz snova na 25,izgleda da postaje poprilicno teska i zahtevna voda za pecanje.Nije vise kao pre da se hvata masa riba ali to ne znaci da nema ribe vec da je krupnija i opreznija.Ulov na otvaranju sezone je rezultat datuma odrzavanja,ipak su poranili posle izuzetno hladne zime,mislim da ce za petnaestak dana biti mnogo bolje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...