Jump to content

Strasno


gnjurac

Recommended Posts

To je uređaj za izlov ribe u naučne svrhe, naravno da će ga neki "profesionalac" zloupotrebljavati... :a054:

Kapiram da u nekim zemljama postolji i dozvola za njegovu upotrebu. :sorry:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Први пут онлајн!

Нови часопис који промовише медијски запостављену вештину пецања електричном енергијом.

У овом броју можете прочитати стручне текстове наших сарадника из региона и белог света.

Бићемо приморани да коригујемо цену већ у другом издању са 1000 дин. по КWh на 1084 дин.

 

Срдачно Ваш

Главати и одговорни

Растаман са Дунава

 

 

http://img717.imageshack.us/img717/449/001ia.png

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Al pazi ti to ima i parametri da se podese da dopre do dna sigurno ili podesis da bira samo veliku ribu, kakva katastrofa za nase vode, ovako nesto neverujem da bi trebalo da ima u slobodnoj prodaji, za neke naucne svrhe ili za neke ihtiologe koje se bave naukom o ribama jos i razumem, al da ga prodaju na kupujem prodajem to je vec preterano.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
stvarno neverovatno! ja sam dosta vremna pecao sarane od par kilograma na divljim vodama i pustao sam 95% tih riba. ponekad odnesem po nekog da me cale ne proglasi ludakom sto vracam ribu. ali mi nije jasno sta ce mu ovolika ogromna ribetina mrtva! ne verujem da valja za jesti a da nesto drugo radi s njom stvarno ne razumem. mnogo je lepsi osecaj kad ti mahne repom i otpliva nazad u reku
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

stvarno neverovatno! ja sam dosta vremna pecao sarane od par kilograma na divljim vodama i pustao sam 95% tih riba. ponekad odnesem po nekog da me cale ne proglasi ludakom sto vracam ribu. ali mi nije jasno sta ce mu ovolika ogromna ribetina mrtva! ne verujem da valja za jesti a da nesto drugo radi s njom stvarno ne razumem. mnogo je lepsi osecaj kad ti mahne repom i otpliva nazad u reku

to je slika nase drzave,trebace dosta vremena dok se ne promeni nesto.kakve vode imamo,koji potencijal ali ne vredi.umesto da sve vode budu prebogate ribom kao komercijale,kod nas je samo pustosh.kada covek ne vrati zenku sarana od 30 kg i to jos u mrestu pa to je necuveno.zatvor za to je mala kazna.pravi alas bi to vratio svakako.od te zenke bi kroz 5 godina bilo sarana koliko nema u najbogatijim komercijalama.ali kome pricati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...