Jump to content

Poverenje


Dax

Recommended Posts

Pitam ove iskusnije koji su prosli skolu rolanja i mixovanja dali imaju poverenja u neke brendirane mixeve tipa solar,nutra hutchinson itd... ili iskljucivo svoj mix sami sastavljaju od milion komponenti :)
Link to comment
Share on other sites

uvjek je najbitnije da imash poverenja u svoj mamac bez razlike dal je kupovni-gotov il radish sam.Ako znas sam da radish mixeve onda morash da ga uradish i testirash pre nego shto pocnesh kampanju il takmicenje.Jedino cesh tako da budesh siguran da nije do boile il mamca vec si zakazo neshto sasvim drugo.Ako nemash povjerenja u svoj mamac pocinjesh da experimentirash svakakve stvari i idesh samo u negativi
Link to comment
Share on other sites

u pravu si, ja sam dosad pravio samo kupovne nesmem jos da se udubim u pravljenje mixeva mada mozda jednom ako mi dosadi pravljenje od kupovnih pocnem da pravim svoje :)
Link to comment
Share on other sites

Naravno da treba da verujes u sta radis ali pametno.Ima ovde puno postova koji se bave glavnom problematikom sastojaka a svojom idejom uvek mozes nadograditi boilu da bude drugacija i atraktivnija.Mnogo je mukotrpan put dok se ne dobije dobitna ali neko moje iskustvo ako mogu da kazem da nesto znam, najbolje su jednostavne boile za pocetak pa duga testiranja!Posle se to sve nekako otvori i krene u pravom smeru!

Ako ti odgovaraju gotovi mixevi,tako i radi ali ako zelis avanturu,pocni sam da ih pravis ali naoruzaj se strpljenjem!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...