Jump to content

Mika Alas Policijsko Takmicenje 24 H


Recommended Posts

 

batice, to je sve samo ne druzenje, kad neke ekipe ne mare za ostale, samo da dodju do plasmana, ( znaju svi na sta mislim ) a iskreno mislim i znam, da je ovo jedno vema skupo druzenje, i uvek cu biti za to da pecaju ljudi iz iste org. jedinice... A ako vec bude sponzora, pa sve to lepo bude za dzabaka onda moze da se peca kako god i gde god... A da, druzenje je uvek bilo posle pecanja :pardon: :pivopija1:

Pozz Mitre, peglaj ... alal vera

hvala brate moj
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su neki od učesnika sve ovo do sada doživljavali suviše ozbiljno iako je cela priča od početka i zamišljena kao opuštanje i druzenje kolega !!

 

Naredna dva takmičenja trebaju da se uozbilje, ukoliko to stvarno budu kvalifikacije za to neko međunarodno policijsko takmičenje! Treba da se potpuno zabrani ulazenje u boksove!! Mislim da organizator treba da odštampa PRAVILNIK sa strogim sankcijama za nepoštovanje (oduzimanje bodova, fish out, diskvalifikacija...) i da se pravilnik podeli svim ekipama pre početka. Trbalo bi da se dogovori sistem bodovanja ( 1. mesto 10 bodova, 2. mesto 8 bodova....).

Članovi moje ekipe su iz moje org.jedinice, a za ostale ekipe neznam, ali bi i to za ova dva takmičenjaa trebalo da se pojasni!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su neki od učesnika sve ovo do sada doživljavali suviše ozbiljno iako je cela priča od početka i zamišljena kao opuštanje i druzenje kolega !!

 

Naredna dva takmičenja trebaju da se uozbilje, ukoliko to stvarno budu kvalifikacije za to neko međunarodno policijsko takmičenje! Treba da se potpuno zabrani ulazenje u boksove!! Mislim da organizator treba da odštampa PRAVILNIK sa strogim sankcijama za nepoštovanje (oduzimanje bodova, fish out, diskvalifikacija...) i da se pravilnik podeli svim ekipama pre početka. Trbalo bi da se dogovori sistem bodovanja ( 1. mesto 10 bodova, 2. mesto 8 bodova....).

Članovi moje ekipe su iz moje org.jedinice, a za ostale ekipe neznam, ali bi i to za ova dva takmičenjaa trebalo da se pojasni!!

tako je Kole............ zivela Malezijaaaaaaaaaaaaaaa 8P (jbg Žiko)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi trebalo da se definise pravilnik koji bi omogucio regularnost u svakom smislu,sto se tice mamaca i hrane manje vise se sve zna,moja sugestija organizatoru Ciri da zabrani ulazak u boks kako susednim ekipama tako i ostalima i molba da se zabrani konzumiranje alkohola u abnormalnim kolicinama
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su neki od učesnika sve ovo do sada doživljavali suviše ozbiljno iako je cela priča od početka i zamišljena kao opuštanje i druzenje kolega !!

 

Naredna dva takmičenja trebaju da se uozbilje, ukoliko to stvarno budu kvalifikacije za to neko međunarodno policijsko takmičenje! Treba da se potpuno zabrani ulazenje u boksove!! Mislim da organizator treba da odštampa PRAVILNIK sa strogim sankcijama za nepoštovanje (oduzimanje bodova, fish out, diskvalifikacija...) i da se pravilnik podeli svim ekipama pre početka. Trbalo bi da se dogovori sistem bodovanja ( 1. mesto 10 bodova, 2. mesto 8 bodova....).

Članovi moje ekipe su iz moje org.jedinice, a za ostale ekipe neznam, ali bi i to za ova dva takmičenjaa trebalo da se pojasni!!

Link to comment
Share on other sites

slazem se da se treba uozbiljiti, ukoliko se radi o kvalifikacijama za medjunarodno takmicenje i da treba sve ekipe upoznati sa pravilnikom pre pocetka samog takmicenja, ali isto tako mislim da treba izdefinisati i to koliko ce vremenski trajati to medjunarodno, pa proporcionalno tome organizovati i kvalifikacije... ako ce ono trajati 24h onda toliko i kvalifikacije, odnosno 48h - 48h, itd...
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su neki od učesnika sve ovo do sada doživljavali suviše ozbiljno iako je cela priča od početka i zamišljena kao opuštanje i druzenje kolega !!

 

Naredna dva takmičenja trebaju da se uozbilje, ukoliko to stvarno budu kvalifikacije za to neko međunarodno policijsko takmičenje! Treba da se potpuno zabrani ulazenje u boksove!! Mislim da organizator treba da odštampa PRAVILNIK sa strogim sankcijama za nepoštovanje (oduzimanje bodova, fish out, diskvalifikacija...) i da se pravilnik podeli svim ekipama pre početka. Trbalo bi da se dogovori sistem bodovanja ( 1. mesto 10 bodova, 2. mesto 8 bodova....).

Članovi moje ekipe su iz moje org.jedinice, a za ostale ekipe neznam, ali bi i to za ova dva takmičenjaa trebalo da se pojasni!!

Nisam znao da postoji PS MIKA ALAS)))))))
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

postovane kolege. prosle godine je bilo dosta zamerki prilikom organizovanja takmicenja ali to niko javno nije hteo da prica. pricalo se jedno a kada dodje dan takmicenja bude nesto sasvim drugo. od ove godine je dogovoreno da ekipu sacinjavaju samo aktivni policijski sluzbenici i da oni budu iz iste organizacione jedinice. prosla dva takmicenja je bilo tako i ja cu se potruditi da i ovo takmicenje koje mi organizujemo bude tako. bilo je jos nedoumica oko zivog kukuruza. u pravilniku stoji da je zabranjeno hranjenje sa zivim kukuruzom! on moze biti skuvan i osusen pa tek onda se moze pomesati sa peletama i hraniti. na takmicenju koje sledi pre odlaska na mesto bice procitan pravilnik o takmicenju i svaka ekipa ce dobiti svoj primerak. unapred zahvaljujem na razumevanju.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

postovane kolege. prosle godine je bilo dosta zamerki prilikom organizovanja takmicenja ali to niko javno nije hteo da prica. pricalo se jedno a kada dodje dan takmicenja bude nesto sasvim drugo. od ove godine je dogovoreno da ekipu sacinjavaju samo aktivni policijski sluzbenici i da oni budu iz iste organizacione jedinice. prosla dva takmicenja je bilo tako i ja cu se potruditi da i ovo takmicenje koje mi organizujemo bude tako. bilo je jos nedoumica oko zivog kukuruza. u pravilniku stoji da je zabranjeno hranjenje sa zivim kukuruzom! on moze biti skuvan i osusen pa tek onda se moze pomesati sa peletama i hraniti. na takmicenju koje sledi pre odlaska na mesto bice procitan pravilnik o takmicenju i svaka ekipa ce dobiti svoj primerak. unapred zahvaljujem na razumevanju.

DEJANEEEEEEEE

Link to comment
Share on other sites

Oni ce da odluce ko ce da peca medjunarodno? Pa zasta nam sluze toboze te kvalifikacije za nesto sto ne znamo ni kada ni gde ni ko odrzava?

Moze li mi neko reci koji su kriterijumi za ucesce u kvalifikacijama, posto ocigledno ima jos dosta zainteresovanih ekipa.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...