Jump to content

Prologic T-Carp Ili Cc30?


Recommended Posts

Skoro kao i sa CC30,nekad i vise,ali kad ga silim,sa 105 gr,sto ipak nije gramaza za takav stap,ali posto ima krutocu,mislim da lepo izdrzava. Kad nema vetra,na jezeru Basiana na dvojku prebacim 10 m u zito,a od jezera do zita ima 6-7 m. Kazu da je dvojka siroka 125-130 m. Nikada ih necu menjati.

Ja ovu daljinu bacim sam Outcastom 12f 3.5lb,sa olovom od 105g.

A na ribi odlican,čak šta više tome se nisam nadao.

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Ipak Chub Outkast. :)

 

Znaci odusevio sam se stapovima, pecam sa starim motkama 12ft 2.75lb, imam ih 2 komada, a krajem Juna, ako Bog da, pazarim i 3 nove motke 12ft 3.25lb, po meni savrseni stapovi... :) Mislim da u tom cenovnom rangu ne postoji stap koji moze da im parira, Mozda sam malo pristrasan, ali to je moje misljenje...

 

E sad, planiram da dokupim i jedan Chub Outkast 12ft 2.75lb stara serija, da kompletiram garnituru meksih motkica,a nzm gde da nadjem te stare, ali za to cu otvoriti novu temu...

Link to comment
Share on other sites

chub dvanajstica 3 libre, stara serija, ide na 120-130m bez problema, sa olovom od 100gr, sto je i vise nego odlicno za tu duzinu i librazu, i naravno da nemoze da se poredi sa cc30 13ft 3.5lbs

Cini mi se da je neko tim stapom zabacio na Basijani popreko sa 1 na tablu br.9 :D ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, pa jeste, nisu sva tri stapa iste libraze, samo sam hteo pomoci (ako nesto znace ove slike), jer je tema ovog topika "Prologic T-Carp Ili Cc30?" a one su na ovim slikama iste duzine i jacine.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Primamljivo mi je to sto Chub daje dozivotnu garanciju, dok Prologic daje godinu dana garancije na stapove, e sad je pitanje dal je ta dozivotna garancija samo reklama ili je stvarno izvodljiva? Ja imam staru seriju Outkasta 12ft 2.75lb ali nemam garanciju jer sam ih polovne uzeo i taj sto sam ih uzeo od njega mi nije dao garanciju, tako da ne znam...

 

Sa ovim Prologic stapovima sam mlatio pre neki dan ispred prodavnice, i T-carp mi je legao u ruku samo tako, a i lepsi mi je na oko od cc30 :), ali jos nisam probao Outkast u verziji 3.25lb...Nemam pojma sta uzeti...

sa dozivotnom garancijom mozes da se zakitis i ti i bilo ko drugi kao sto sam se ja zakitio kad sam polomio chub s plus spod 12 ft 5 lb . kada ga reklamiras platices deo ili ti postarinu koliko kosta deo i vise od toga. tako da nemoj da se palite na te garancije nego gledajte stapove i blankove ako vam odgovaraju i to ti je.... a sta ce tek biti kada se ti stapovi prestanu raditi hahahahah oce li ti tada dati noivu seriju stapa koja se tada bude proizvodila ili ces platiti ceo takav nov stap , a navodno postarinu placas
Link to comment
Share on other sites

cc 30 3lb 13f dali ga ima .trazim ovaj model

cc 30 3.5 lb 13 f po meni nije stap za pravi ribolov, prejak je presnazan i nema dusu, bacanje i slike koje sporedgujete nemaju veze sa normalnim radom, i bacanja,, sto se tice daljine bacanja, niko ne spominje strunu koj toliko daleko baca, a ja mislim da cc 30 3.5 lb nije bas toliko bacac koji svi pricate.

ima li neko da se pohvali koliko je riba izgubio sa ovim stapova.

Link to comment
Share on other sites

Ico bacacki shtapovi nisu namjenjeni za uzivanje vec da trpe veliki teret i zabace tamo gder ostali nemogu.Za nekog je i full metal i grays platinum i his 200 vrejak shtap a za nekog su odlicni.Stavr ukusa i namjena
Link to comment
Share on other sites

cc 30 3lb 13f dali ga ima .trazim ovaj model

cc 30 3.5 lb 13 f po meni nije stap za pravi ribolov, prejak je presnazan i nema dusu, bacanje i slike koje sporedgujete nemaju veze sa normalnim radom, i bacanja,, sto se tice daljine bacanja, niko ne spominje strunu koj toliko daleko baca, a ja mislim da cc 30 3.5 lb nije bas toliko bacac koji svi pricate.

ima li neko da se pohvali koliko je riba izgubio sa ovim stapova.

to je zato sto nisi mogo da me dostignes ili je drugi razlog sto tako razmisljas? :p
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...