Jump to content

43.carp Lider Cup-Mika Alas 08.-10.06.12.


Recommended Posts

Kotizacija za ovaj kup je 165 e.Učestvuje 12 ekipa mesto br.1 ne peca,peca se na 4 štapa i ekipu čine 4 ravnopravna člana.Hrana nije ograničena (može se poneti koliko ko hoće i nema dodatnog unošenja).Skup je u 12 h žreb je u 12-30 početak takmičenja je u 14 i traje do nedelje do 14 h tj. 48 h prijavljivanje ekipa samo sa celom uplatom kod mene ili kod Kuleta (na jezeru) u slučaju da se neskupi dovoljan br ekipa novac se vraća

PRAVILA SU:

1.Peca 12 ekipa ( boks br.1 ne peca )

2.Hrana nije ograničena

3.Peca 12 ekipa i ekipa broji min.2 a max 4 ravnopravna člana

4.Standarna pravila važe za šaranski ribolov kao i do sada (kasnije pravilnik ceo)

5.Zabranjen je zig-rig

Zainteresovani se mogu javiti u prodavnici Carp Lidera ili na tel.063'77 99 550 ili 011'8465-847 ili kod Kuleta na jezeru

Nagrade su

1.mesto-500e+ pehar i medalje

2.mesto-300e+ pehar i medalje

3.mesto-200e+ pehar i medalje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prijavljene ekipe su:

1.CT Kuba-Bgd-------165 e

2.CT Zlatna ribica-Dobanovci-----165 e

3.CT Ušće-----bgd-------------165 e

4.CT Srki i Neša-Bgd

5.CT Gold Viktory-šimanovci-Valjevo 165 e

6.CT Skela-P.Skela

7.CT

Link to comment
Share on other sites

ALI zabranjen zig-rig. hahahahahahaha

Uf kako su svi postali osetljivi na zig, pa odma novo pravilo, ZABRANJEN

Boze da li je moguce da se ljudi toliko plase regularnog nacina pecanja po fibs-i.

Ceo svet peca na zig ali mi smo naj pametniji.

BRAVO ZA MAJSTORE SARANSKOG RIBOLOVA!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ALI zabranjen zig-rig. hahahahahahaha

Uf kako su svi postali osetljivi na zig, pa odma novo pravilo, ZABRANJEN

Boze da li je moguce da se ljudi toliko plase regularnog nacina pecanja po fibs-i.

Ceo svet peca na zig ali mi smo naj pametniji.

BRAVO ZA MAJSTORE SARANSKOG RIBOLOVA!!!!!!!

Zar si sumnjao u našu pamet
Link to comment
Share on other sites

Pravi ovakvo pecanje i u julu pa da dodjemo i mi, sad smo spreceni inace bi dosli 100%

samo dodjite ,cekam vas

dragane prebaci ovo za juli ili kasnije taman da se rasciste ove guzve oko ovih takmicenja pa da polako ukrstimo koplja

Link to comment
Share on other sites

samo dodjite ,cekam vas

dragane prebaci ovo za juli ili kasnije taman da se rasciste ove guzve oko ovih takmicenja pa da polako ukrstimo koplja

Upravu si kule prebacujem ovo takmičenje za juli pa ljudi polako se spremite uskoro termin za jul i pravilnik
Link to comment
Share on other sites

Upravu si kule prebacujem ovo takmičenje za juli pa ljudi polako se spremite uskoro termin za jul i pravilnik

 

Jebiga prenatrpali ste termine pa i kad hocete da napravite neko takmicenje nemozete da skupite ekipe , bolje napravite jedno takmicenje mesecno za neke jace negrade uz naravno malo vece kotizacije nego tri NAZOVIMO DRUZENJA mesecno koja ljudima odvuku pare i naravno da za neko iole skuplje takmicenje ljudi nemaju para kad ga sveko DRUZENJE kosta 200eur i vise , ovako bi se uvek trazilo mesto vise garantovano bilo bi bolje i vama organizatorima i ljudima koji se takmice . ISPRAVITE ME AKO GRESIM !!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebiga prenatrpali ste termine pa i kad hocete da napravite neko takmicenje nemozete da skupite ekipe , bolje napravite jedno takmicenje mesecno za neke jace negrade uz naravno malo vece kotizacije nego tri NAZOVIMO DRUZENJA mesecno koja ljudima odvuku pare i naravno da za neko iole skuplje takmicenje ljudi nemaju para kad ga sveko DRUZENJE kosta 200eur i vise , ovako bi se uvek trazilo mesto vise garantovano bilo bi bolje i vama organizatorima i ljudima koji se takmice . ISPRAVITE ME AKO GRESIM !!!!

Grešiš. :rofl:
Link to comment
Share on other sites

Jebiga prenatrpali ste termine pa i kad hocete da napravite neko takmicenje nemozete da skupite ekipe , bolje napravite jedno takmicenje mesecno za neke jace negrade uz naravno malo vece kotizacije nego tri NAZOVIMO DRUZENJA mesecno koja ljudima odvuku pare i naravno da za neko iole skuplje takmicenje ljudi nemaju para kad ga sveko DRUZENJE kosta 200eur i vise , ovako bi se uvek trazilo mesto vise garantovano bilo bi bolje i vama organizatorima i ljudima koji se takmice . ISPRAVITE ME AKO GRESIM !!!!

Dali si ti Caki kad si počeo da se takmičiš odmah pecao za lovu i gledao matematiku ili si pecao ''Nazovimo Druženja'' za pehare i medalje
Link to comment
Share on other sites

Naravno da sam pecao , pecaću ih i sad ali prelistajte malo najave dali ima neki vikend da na nekoj vodi nema takmicenje , uglavnom DRUŽENJA , nista licno Dragane ovo se nije odnosilo na tvoja takmicenja govorim uopsteno za sve organizatore , pretrpani su termini a para sve manje , nesto se nesecam da se ranijih godina ovoliko takmicenja otkazivalo kao ove godine.
Link to comment
Share on other sites

Naravno da sam pecao , pecaću ih i sad ali prelistajte malo najave dali ima neki vikend da na nekoj vodi nema takmicenje , uglavnom DRUŽENJA , nista licno Dragane ovo se nije odnosilo na tvoja takmicenja govorim uopsteno za sve organizatore , pretrpani su termini a para sve manje , nesto se nesecam da se ranijih godina ovoliko takmicenja otkazivalo kao ove godine.

Čika caki opusti se i uživaj,šta bi mi pecali koji ne znamo da pecamo. Ovako bi samo ti i ovaj mico 87 pecali.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...