Jump to content

Julski Carp Cup Basiana 2012


Recommended Posts

organizuje se carp cup od 06-08 jula peca se 46 sati, peca se sa cetiri stapa ,po pravilima Basiane.

kotizacija za ovaj kup je 7000din. po ekipi ,.Prijave za ovaj kup i uplata kotizacije naj kasnije do 01 jula.Informacije na broj tel. 060-0-477-321 Mecan ,pa izvolite ako ima zainteresovanih. Sve ekipe koje se prijave obavezno da ostave i kontakt tel.

 

nagrade za ovaj kup su sledece:

prvo mesto:15.000 din

drugo mesto:11.000din

trece mesto: 8.000 din

naj veca riba 6.000din

pehari za 1,2,3 mesto

Link to comment
Share on other sites

a sta fali desetki pa grile je namerno izbacio 10 da nebi favorizovao mesto

Ajde matori prijavi se i ne filozofiraj vise,a ja cu ti reci par caka da bar jednom budes u plasmanu 8P

Link to comment
Share on other sites

hocu samo kad polozis lovu za zakuvavanje

Vidi,ja sam bez pogovora prosli put dao,tako da oko toga ne brini,samo reci cifru. Valjda cu i ja ove godine posle mesta 10,2 i 8 pecati neko na kome je koncentracija malo krupnije ribe. A posto tebe dobra mesta hoce,ali ne da ti se da budes ispred mene,ja cu ti besplatno dati par saveta :pivopija1: . Znaci treca ekipa bdelite :good: .

Link to comment
Share on other sites

Odlucio sam da takmicenje vezano za ovaj datum nacinim malo interesantnijim i dosta drugacijim od svih kupova koji su pecani na Basiani,pa sam izvrsio dosta promena i ubacio prilicno novina vezano za pravilnik i sam tok istog... Molio bih prijavljene ekipe da me blagovremeno obaveste da li prihvataju takmicenje pod novim uslovima i potvrde ucesce i isto tako sve druge zainteresovane koji imaju mogucnosti, vremena i zelje za ucescem da izvrse prijave i uplate kotizaciju najkasnije 6 dana pre pocetka takmicenja.

 

Dan i satnica takmicenja ostaju isti.

Peca se na 4 stapa, ekipu mogu da sacinjavaju 5 ravnopravnih clanova ako za to ima potrebe

Peca se po standardnom pravilniku takmicenja na Basiani-jedina izmena je dozvoljeno koriscenje kobre i pracke i nocu!

Kotizacija za takmicenje iznosi 80 evra

Jezero ce biti podeljeno u 3 sektora:

1.sektor-Pozicije 1 , 2, 3

2.sektor-Pozicije 4 , 5, 6

3.sektor-Pozicije 7 , 8, 9

Pobednici sektora konkurisu za osvajanje prva tri mesta, srazmerno tezini konacnog ulova.

Nagrade :

1. mesto 19000+pehar

2. mesto 14000+pehar

3. mesto 9000+pehar

prva upecana riba na takmicenju (u meredovu) 1000din

ekipa koja ima najveci prosek kilaze na kraju takmicenja 2000din.

najmanja ulovljena riba 2000din.+pehar

najveca ulovljena riba 4000din.+pehar+ustaljeno ucesce koje se praktikuje

prvi upecani amur 2000din.

Duel 1- pozicije 1 i 6 - ekipa koja ostvari vecu tezinu na kraju takmicenja dobija 1500din

Duel 2- pozicije 2 i 8- ekipa koja ostvari vecu tezinu na kraju takmicenja dobija 1500din

nagrada za fer play - 2 dnevne dozvole za slobodno pecanje

ekipa koja prva predje 300kg na merenju 2500din.

ekipa koja prva izmeri 5 riba preko 10kg 2500din.

 

U subotu popodne postoji mogucnost kuvanja riblje corbe za rucak. Porcija+1 pice 250din,zainteresovani ce se blagovremeno prijaviti kod Djoleta radi kolicine.

Vazna napomena: Takmicenje je jedino moguce odrzivo uz prijavu i uplatu 9 ekipa,zbog sektorskog vida! Stoga, ukoliko bude dovoljno zainteresovanih uplate najkasnije izvrsiti 6 dana pre pocetka takmicenja zbog kolegijalne ozbiljnosti.

 

Pozdrav i BISTRO

Link to comment
Share on other sites

Ideja je krajnje interesantna i zanimljiva,zasigurno garantuje puno uzbudljiviji tok takmicenja!Pozicije u sektorima su veoma podjednake i definitivno moze svaka svaku da pobedi i definitivno iskljucuje favorizaciju odredjenih mesta.Fakticki sve ekipe imaju podjednaku sansu da budu u plasmanu,za cega je dovoljno pobediti samo dve ekipe pored sebe.Uz sve to,medju sektorski dueli unose dodatnu zanimljivost,prva riba,najveca i najmanja riba,prosek kilaze,prvi amur nesumnjivo garantuju dobru dinamiku i interesantnost takmicenja od prvog sudijskog zvizduka pa sve do poslednjeg minuta.Teznja za sto vecom kilazom bez obzira na eventualno ubedljivo vodjstvo na tabeli,dovijanje u nadmudrivanju sto krupnije ribe,5 pehara,podstrekivanje fair playa,pristupacan rucak....iz mog ugla veoma zanimljiv koncept,malo nesvakidasnji i inovativan....Bez obzira sto nisam vremenski u mogucnosti da u potpunosti prisustvujem takmicenju,ne bih mom Lakiju da uskratim zadovoljstvo njegovog ucesca :smile: ,prijavljujem ekipu Master carp team. Ubedjen sam da ce biti jako zanimljivo :wink:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...