Jump to content

Raketa Cup 2012


Recommended Posts

ribolovci raketasi spremite se,jedinstvena prilika da pokazete kojom brzinom praznite kante.Organizovacu takmicenje u spodiranju mesta ko izbaci vise spoda taj je pobedio.100e. po ekipi prvi nosi sve,sudije mere koliko ste spoda uneli pre pocetka takmicenja i na kraju ko izbaci vise uzece pare i pehar koji se podrazumeva.Sobzirom koliko imam onih koji na raketu pobedjuju prijavite se ne vreme jer broj mesta je ogranicen prijave kod mog druga Kuleta .
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja verujem da Mitar moze da istovari puno!! Jak je i izdrzljiv kao Cak Noris

On tvrdi da je kolicina bacenog spoda u kg direktno proporcionalna kolicini upecane ribe u kg!!!

Primer: 100kg spoda-100kg ribe;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam se jedva odvojio od lopate da bih se bavio pecanjem tako da mi ne pada na pamet da lopatam vise,bacacu moj prazan spomb pa nek svi misle da nisam normalan 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Link to comment
Share on other sites

pa ja kolko sam video brat mitar see slabo vatao za stap od rakete , njega kad god sam prosao vidjao sam ga u debeloj ladovini,kako bije po lubenici ,vlada je taj kojio je bio glavni na palubi,da mi je mitar bio snjim bi i nekako se reketirao al sa vaterpolistom nema sanse,tako da sam digao ruke,probao cika profesor sajmon da im parira al profa sto kaze bobetko mnogo djida tako ako se slazete damu damo nadimak proresor DJIDA
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pa ja kolko sam video brat mitar see slabo vatao za stap od rakete , njega kad god sam prosao vidjao sam ga u debeloj ladovini,kako bije po lubenici ,vlada je taj kojio je bio glavni na palubi,da mi je mitar bio snjim bi i nekako se reketirao al sa vaterpolistom nema sanse,tako da sam digao ruke,probao cika profesor sajmon da im parira al profa sto kaze bobetko mnogo djida tako ako se slazete damu damo nadimak proresor DJIDA

Prijatelju ne jedem lubenicu a i ladovine je bilo na kasicicu tako da sam bio Vladi navigator a kad Vlada raketira kao da ja raketiram. Nemoj profesora da mi diras kad ubacuje svaki put u jezero ni jednom nije zabacio u okolna jezera sto je za njegove godine sasvim prihvatljiv rezultat. Mislim da je bacanje iza ledja bilo mozda i najpreciznije
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...