Jump to content

Полицијско Такмичење ''живача'' 26/27.09.2012.


Libe

Recommended Posts

Pa sta je bilo sa listom. Dajte listu prvog , drugoh i treceg mesta i najvece i najmanje ribe. Nemorate da pisete kolicinu ribe to znamo koliko ste mogli da otpecate posle dobre organizacije gde je sve gratis

jos smo i pare dobili sto smo se pojavili
Link to comment
Share on other sites

Sreca pa je organizator finansijski jak, 22 ekipe retko ko moze da plati da dodju na pecanje da podeli nagrade i obezbedi po nesto za pice i jelo.

Tesko onom ko sledeci organizuje i ja vise sa ekipom necu da pecam za 200 Eura vec trazim od organizatora 400!!! =@ :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima koji su odvojili vreme, imali volju i zelju da se pojave na ‚‚Zivaci‚‚ sve pohvale organizatoru koji je prvi put oraganizovao takmicenje i za to od mene ‚‚desetka +‚‚ čestitke svim ekipama na plasmanu i velika pohvala za sportsku nadmetanje do zadnjeg trenutka, za ‚‚trece poluvreme‚‚ cestitka i pohvala svima koji su ostali do fajronta. Ovo je veliki domaci zadatak za sledeceg organizatora ili vise njih, najbitnije da nas sledecem takmicenju bude barem isto ili u jos vecem broj.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedino je bitno da se povecava broj ekipa, a sad ko ce koliko da organizuje ili da ukomponuje, stvar je i srece i dobre volje nekih *jakih* ljudi. Smatram da na ovu vrstu takmicenja covek treba da ponese dobru volju i raspolozenje a sve sto organizator obezbedi pa makar to bila i po jedna kafa je samo plus. Hvala na podrsci!!! i meni se svidelo ovo 3 poluvreme :pivopija1:
Link to comment
Share on other sites

Ova trojica su ti skoro cela uprava.

 

A za cikicu sam ti reko ko je - on me navuko na ribolov, samo je problem sto je on varalicar a peca sarana zbog mene))))).

 

Zove se Mika i peca na Savi kao i ti.

 

I nemoj da kukas, ovo ti je pecala druga postava UP)))). Ja sam dva puta uhvatio stap samo da me mine zelja!!!

 

A ako budes dobar reci cu ti sta ti je falilo na mamcu. Ne ide samo med i podizac)))))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...