Jump to content

Полицијско Такмичење ''живача'' 26/27.09.2012.


Libe

Recommended Posts

Moglo je jos vise ekipa, ali nisam imao vise mogucnosti i nisam ozbiljno u pocetku shvacen od pojedinih ljudi koji su se za nesto pitali. Ideja mi je bila da organizujem takmicenje za celu Srbiju!!!! ako bog da sledece godine pravimo takmicenje za celu Srbiju a nadam se da ce organizaciji da se prikljuci jos neka ekipa iz Beograda.
Link to comment
Share on other sites

Pa sta je bilo sa listom. Dajte listu prvog , drugoh i treceg mesta i najvece i najmanje ribe. Nemorate da pisete kolicinu ribe to znamo koliko ste mogli da otpecate posle dobre organizacije gde je sve gratis
Link to comment
Share on other sites

Ide lista izvinjavamo se svima sto nismo mogli ranije a nije bilo ni potrebe))))

 

 

Prvi Carp Cup Uprave policije – Živača (26/27.09.2012)

kraj

1. Uprava policije

2. Brigada 2

3. Palilula

 

Najveca riba Surcin,

najmanja Brigada 1.

 

Vise detalja sutra hvala!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitke svim ucesnicima kao i ekipama u plasmanu na jako zanimljivom i neizvesnom pecanju na izuzetno teskoj vodi. Naravno organizatorima i mom prijatelju LIbeu sve cestitke na fenomenalnoj atmosferi pre,tokom kao i po zavrsetku takmicenja i jos jednom hvala u ime Policijske brigade na pozivu!!! Nadam se da ce takmicenja ovakvih razmera biti sve vise u narednim godinama
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde opklada!! Ako te dobijem NE DOLAZITE MI U KONTROLU DO NOVE GODINE?? Ako me dobijete SALJITE ISKLJUCIVO LAKIJA!!!

 

Sam odaberi ko ce do kraja 2013.-te da ti dolazi svaki dan u kontrolu)))))))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...