Jump to content

Licitacija


leskovcanin

Recommended Posts

Mislim da vecina od nas sa ovog foruma su clanovi i na drugim nasim i stranim forumima, e sad na ovom forumu niste hteli da pravite licitaciju i mislim da ste samim tim na neki nacin izgubili bar na kratno clanove, ALI SAMO NA KRATKO jer je na jednom nasem forumu postavljena licitacija a vlasnik foruma providno napravio lazne profile i podize cene na licitaciji za po 500 din, mislim da vecina od vas zna o cemu pricam pa da cujem i vasa misljenja o ovom sramnom potezu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sad sam posetio isti forum o kome je rec i mislim da taj forum nije ni blizu ovom forumu. da ne skrecem s teme i da kazem da sam pogledao vreme podizanja cene na tri stavke koje se licitiraju, na te tri stavke su u razmaku od 2min podignute cene inace se licitiralo veoma malo tek po 2-3 puta dnevno . i profili koji su licitirali su napravljeni sva tri profila u istom danu 14.janu 2012 g0d. i u istom minutu . pa na licitaciji ocigledno podizu ljudi ovih dana po 100 din a odjednom se pojavljuju ta tri profila u zadnjem danu u uoci isteka licitacije i podize po 500-1000 din. pa to samo slepci nebi primetili. tako da mislim kad sam pisao u nekom postu ovih dana sam pisaoda ima slepaca i zveri ovo je nesto slicno, pa neso vidi sad dali ima slepaca ili nema i dali ima zveri ili nema .
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pa nemoj onda da stavlja licitaciju ako ce sam da licitira i dize cifru sa drugih svojih profila. Neznam sto ti sad pametujes tu . Drugo ja ne dobijam za dz ni udicu  a kamo li kacket, sve sto mi treba placam, a pojedinci ce da se uvuku nekima u bulju za  LIKE ili za  ;) . I kazem ono sto mislim a nekima se to ne svidja i brise postove i lize d..e. E to od mene nece  da dobije pa ni zbog sesera ni zbog kacketa. A oni koji bi se j...li za LIKE neka samo nastave tako i ja pozdravljam to

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zakljucacavam temu. Prestanite vise da se bavite teorijama zavere i drugima. Bavite se samim sobom i radite na sebi kako bi ste se u boljem svetlu prikazali i eventualno edukovali okolinu oko sebe. C&R je lepa ideja i treba sto vise ljudi upoznati sa istom, batalite prazne price o drugim forumima i ostalim nebitnim stvarima.

 

Sve najbolje u 2013.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...