Jump to content

Exyucarp Majice


Guest mr. carpersharper

Recommended Posts

Pa dali postoji mogućnost da se zainteresovani javljaju i ako ih (nas) bude pedeset ,izvrše se uplate i tek tada se majice izrade i isporuče? Ovo je verovatno "malo" komplikovano i teško ispratiti ali nevidim drugi način. Pozz!  

Link to comment
Share on other sites

Ubiste me sa privatnim porukama:) 

 

Dobicu info danas da li moze da se porucuju manje kolicine. AKo moze, napravicemo neku pricu. 

Cena sigurno nece biti ista kao prosle godine, bice nesto visa. Videcemo sta i kako kad dobijem info zbog eura, proizvodnje njihove itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo kakva je situacija:

 

Ako sakupimo preko 50 porudzbina cena ce biti 1100,00 dinara 

Ako ne sakupimo 50 porudzbina cena ce biti 1250,00 dinara

 

Korekcije u ceni si minimalne u odnosu na proslu godinu i ovo je finalna cena plus troskovi transporta ako se salje kurirskom sluzbom.

 

 

Ako postoji interesovanje, a verujem da postoji otvoricu novu temu sa uputstvom za porucivanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nerazumem da je tolika potraznja za tim majcama pa ako je do natpisa odete i odstampate do najblize stamparije. Da me pogresno neki nebi razumeli i kolko da je majca lepa ili ti dobra ona po meni ima znacaj proslogodisnjeg druzenja da morovica i mozda se i meni svidja a mozda i ne ali ja s obzirom da nisam mogo na morovic nebi uzeo jer nisam bio ucesnik i nebi mi imala toliki znacaj kao onim tamo ucesnicima. To je moj pogled na sve ovo a nebi bilo lose organizovati neko druzenje poput tog na morovicu pa onda stampati neke majce pa mozda i lepse od ovih . Pa je pitanje moje oce li biti neceg slicnog ove godine? Bez uvrede ovo je moje misljenje.
Link to comment
Share on other sites

Quote

Nerazumem da je tolika potraznja za tim majcama pa ako je do natpisa odete i odstampate do najblize stamparije. Da me pogresno neki nebi razumeli i kolko da je majca lepa ili ti dobra ona po meni ima znacaj proslogodisnjeg druzenja da morovica i mozda se i meni svidja a mozda i ne ali ja s obzirom da nisam mogo na morovic nebi uzeo jer nisam bio ucesnik i nebi mi imala toliki znacaj kao onim tamo ucesnicima. To je moj pogled na sve ovo a nebi bilo lose organizovati neko druzenje poput tog na morovicu pa onda stampati neke majce pa mozda i lepse od ovih . Pa je pitanje moje oce li biti neceg slicnog ove godine? Bez uvrede ovo je moje misljenje.

 

Pa ti odstampaj pa uporedi i videces da to nije bas tako. Prvo nije stampa u pitanju nego se rucno radi print majica po majica i ta tehnika ima svoje ime, drugo majica nema nikakve veze sa druzenjem u Morovicu sem sto su nekima majice podeljene tamo.

Ne verujem da ce ove godine biti druzenja, a i to nije tema ove teme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok. mislio sam da su majce radjene za morovic pa su tamo i podeljene i nista lose nisam mislio a ujedno sam ovde pitao da ne otvaram novi topic za jedno pitanje i opterecujem forum .
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...