Jump to content

Kralj Sa Galovice


nesa

Recommended Posts

Snimak je od prošle godine....

Ima tamo ribe... Bio sam u decembru sa drugarom. Pecali smo štuku... Nizak vodostaj i nenormalno puno prljavštine. 

Greota za ovaj kanal. Nadomak blokova, možeš kolima, motorom, biciklom da odeš i da zabaciš.  Neverovatno je koliko se "izgradila" obala Save sve do ostužničkog mosta. Sve neke skromne kuće na sprat. :) 

Moji prvi pecaroški dani su počeli na potezu Galovica-Sava.  8)

Link to comment
Share on other sites

Igrom slucaja sam rodjen u bloku 45. i ziveo tamo 27 godina i mogu da kazem da mi je detinjstvo na Savi, Galovici i Petracu bilo jako lepo! Tamo je jednostavno bila prelepa priroda, a na Savi stari slepovi sa kojih sam pecao i kupao se! Galovica i Petrac cisti i puni ribe.

Danas Savi, do iza Ostruznickog mosta ne moze da se pridje od ljubitelja reke sa skromnim kucicama na dva sprata. Postoji cak mogucnost da te, ako pridjes nekoj od kucica, pojedu simpaticne kuce od stotinak kilograma, a i da te neko spreci u daljem prilazenju nekim igrackicama sto lice na pistolje. Petrac i Galovicu nisam dugo video, ali još 2000. godine, kad sam poslednji put bio tamo, bilo je jako prljavo i zapusteno! Danas nemam pojma kako sve to izgleda, ali ako je trend od tada nastavljen, sad je to katastrofa!

 

Ako je ovo Galovica i covek upecao sarana, nakon cega ga je pustio SVAKA MU CAST !!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...