Jump to content

Carp Cup Basiana 2013 15-17 Mart


Recommended Posts

Carp Cup ce se odrzati od 15-17-03 sa pocetkom u 15h i peca se do nedelje do 14h.Peca se sa 4 stapa 4 ravnopravna clana,kotizacija za ovaj kup je 4000din ,nagrade su pehari za 1,2,3 mesto i naj vecu ribu.Prijave na broj tel.060-0-477-321 i 064-906-89-87 Grile

NAPOMENA; ako do datuma odrzavanja kupa ne uspemo podici nivo dovoljan za odrzavanje svih 10 mesta kup ce se odrzati i sa 7 ekipa.Hvala na razumevanju

Molio bih organizatora da razmotri pomeranje pocetka takmicenja na 16h kako bi oni koji rade mogli stici na isto 

Link to comment
Share on other sites

za pomeranje termina morale bih sve ekipe da se izjasne jer ako bih se pocelo u 16 nece se stici namestiti pasce mrak.
mozda grile i stiglemo .. videvemo pocetkom marta kad bude padao mrak .. pa da se dogovorimo svi .
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi odmah da se izjasnimo da nismo za pomeranje termina za kasnije ,može samo ranije da se pocne.Nadam se da su svi citali pravila i termin kada su se prijavljivali. Uz dužno poštovanje prema onima kojima je to rano ,mi ne bi da dodjeemo na trke nego da se malo opustimo.

Link to comment
Share on other sites

Pa jel ti mi delujemo tako bas neozbiljno?Odkud to pitanje sada? Mislis mi smo se prijavili eto tako da se za......mo sa nekim? Naravno da ce mo doci a Crni ako nemoze ranije, doci cu ja pa poceti bez njega. Pozz

Mico sto se tice sefa to je ne izleciva "bolest" operisan je od toga!

Link to comment
Share on other sites

Pa jel ti mi delujemo tako bas neozbiljno?Odkud to pitanje sada? Mislis mi smo se prijavili eto tako da se za......mo sa nekim? Naravno da ce mo doci a Crni ako nemoze ranije, doci cu ja pa poceti bez njega. Pozz

Mico sto se tice sefa to je ne izleciva "bolest" operisan je od toga!

Nemoj da me pogresno shvatite,mozda Vas nisam razumeo :hi:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moja firma je u teskoj finansiskoj situaciji i molio bih vas da razumete moju brigu i saosecanje sa mojim sefom ako je mi ne izvucemo nema ko drugi  :vava:

Zamalo da se rasplačem jbt ! Nemoj tako tužne priče. Saosećamo mi sa tobom samo ti dođi na vreme pa će mo te već nekako utešiti: :pivopija1:  :pecanje1:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...