Jump to content

Blog


exyucarp

Recommended Posts

Uskoro otvaramo novi deo foruma koji ce biti namenjen blogovima clanova foruma. 

Blog sekcija ce biti integrisana u okviru foruma  Blogovi su svakako nesto sto je potrebno nasoj zajednici i verujem da ce doprineti i podizanju svesti kod ostalih ribolovaca kao i edukaciji mladjih clanova. . Bilo je dosta dobrih tekstova koji su vec pisani i gledacemo da ih sve prebacimo u blog sekciju. Blog sekciju cemo otvoriti za sve posetioce portala kako bi radili na edukaciji novih clanova i upoznavali zainteresovane posetioce sa nasim nacinom ribolova...

 

Blogovi se pisu o svemu i svacemu od npr taktike u ribolovu, vase pripreme odredjenih mamaca koje zelite da tekstovima propratite kroz celu sezonu, pribora, noviteta, vasih stavova na odredjene sportske ili dogadjaje u svetu itd....

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ja cu svakako voditi bar jedan o kampanjama ove godine. Obzirom da nemam vise posao na koji moram da idem nego sam vezan za laptop i 3G modem sigurno cu ove godine odraditi dve/tri kampanje od po minimum 15 dana. Nosim sve sa sobom, samo da resim punjenje laptopa.

Ako uspem da nadjem divlje vode gde je dobra 3g pokrivenost, pisacu sa lica mesta sve interesantne dogadjaje. U slucaju da ne nadjem, pisem kad se vratim.  Ovo je svakako godina u kojoj cu biti najvise dana na divljoj vodi sigurno, tako da ce nadam se biti zanimljivo.

 

Pored toga cu svakako otvoriti i jedan licni blog koji nema veze sa pecanjem. Tu cu se osvrnuti na sve dnevne teme koje me tangiraju, a smatram da mogu da budu interesantne od toksina u mleku pa na dalje..jer blogovi izmedju ostalog sluze i za to:)

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...