Jump to content

CARP LIGA BASIANA 2011


soko

Recommended Posts

Molimo sve prijavljene ekipe da posalju svoje kontakt telefone .

Imam pitanje za Organizatore,posto vidimo da Hvala Bogu ima dosta prijavljenih ekipa(a tek je polovina Januara) i da ce biti dve grupe,Hoce li se GRUPE podeliti po prijavi(i uplati) ili ce se izvrciti neko izvlacenje,mislim da bilo dobro i termine odrediti za DRUGU grupu.

Link to comment
Share on other sites

Svi parni brojevi grupa PRVA

Svi neparni brojevi DRUGA

 

Ne bih rekao da je to najpostenije jer ima ekipa koje su se prijavile tek posto su videli prethodno prijavljenu ekipu . najpostenije je prvih 10 I grupa drugih 10 II grupa

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Andrijom i Ljotom,ispravno razmisljanje! Stim sto prednost treba dati prvoprijavljenima samo pod uslovom da izvrse uplatu na vreme,ako ne izmire obaveze prednost dati ekipama iz druge grupe koje su prve izvrsile uplatu!

Predlozio bih ti da predvidjenog datuma za uplatu obavis uplate za peto ali i za prvo kolo radi ozbiljnosti i sigurnosti,tako ces najbolje znati na cemu si,jer zaista se ne radi o velikim kotizacijama.Na startu prvog kola da obavis uplatu za drugo,na startu drugog za trece kolo... Iz prostog razloga da u toku lige ne bi ostao bez uplate nekih ekipa koje se mozda ne bi pojavile usled mozda loseg plasmana u prethodnom kolu,losih vremenskih uslova eventualno ili nekih mozda samo njima znanih razloga...razmisli o tome,dobronameran je savet ;)

Link to comment
Share on other sites

Organizatorima je svejedno ko ce biti u PRVOJ a ko u DRUGOJ grupi.Bitno je da se popuni broj ekipa i da se izvrse uplate na vreme.Ja sam da se okupe KAPITENI ili predstavnici ekipa(POCETKOM MARTA na BASIANI ujedno otvorimo sezonu to malo obelezimo) izvrsimo uplatu i onda se moze dogovarati kako odrediti GRUPE

Meni licno je svejedno u koju cu Grupu bitan mi je datum na vreme da znam,neki su vec izneli predlog bilo bi dobro da se i ostali IZJASNE koji su se prijavili a clanovi su Foruma. :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima koji koji su iskazali svoje misljenje ,i podelili to sa nama .Prvo smo mislili da bude neko izvlacenje ali je bio problem okupljanja ipak zvati ljude da dolaze sa raznih strana da bi isvukli brojeve kako bi i kojim redosledom se takmicili bilo bi malo glupo.Ali opet nam je bio problem nismo hteli da takmicenje ovog tipa mozda neko pogresno protumaci -tipa laksa teza grupa i sl.I nama je najlakse ovo sto ste vi predlozili da prvih deset bude PRVA GRUPA i da peca u prvom terminu i ostali druga i peca DRUGI TERMIN.Tako da nadam se da je to sada reseno i necemo vise oko toga ostalo je jos da odredimo datume za DRUGU GRUPU i da se dogovorimo oko uplata a o tome cete biti blagovremeno obavesteni .Ima i tu razlicitih misljenja pa cemo vas o tome obavestiti za koji dan.Hvala i bicemo u kontaktu molimo jos jednom da polako saljete brojeve kontakt telefona.To mozete ciniti i ovde na forumu jos jednom HVALA.
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Andrijom i Ljotom,ispravno razmisljanje! Stim sto prednost treba dati prvoprijavljenima samo pod uslovom da izvrse uplatu na vreme,ako ne izmire obaveze prednost dati ekipama iz druge grupe koje su prve izvrsile uplatu!

Predlozio bih ti da predvidjenog datuma za uplatu obavis uplate za peto ali i za prvo kolo radi ozbiljnosti i sigurnosti,tako ces najbolje znati na cemu si,jer zaista se ne radi o velikim kotizacijama.Na startu prvog kola da obavis uplatu za drugo,na startu drugog za trece kolo... Iz prostog razloga da u toku lige ne bi ostao bez uplate nekih ekipa koje se mozda ne bi pojavile usled mozda loseg plasmana u prethodnom kolu,losih vremenskih uslova eventualno ili nekih mozda samo njima znanih razloga...razmisli o tome,dobronameran je savet ;)

slazem se sve sa limunom osim ovo za kotizaciju,jeste da su male kotizacije ali kad se nakupi 2-3 ipak je to malo veca suma,a ima tu nas "klinaca" koji pecamo,bilo bih bolje da ostane ovako kako je cika soko rekao :drinks:

Link to comment
Share on other sites

slazem se sve sa limunom osim ovo za kotizaciju,jeste da su male kotizacije ali kad se nakupi 2-3 ipak je to malo veca suma,a ima tu nas "klinaca" koji pecamo,bilo bih bolje da ostane ovako kako je cika soko rekao :drinks:

 

Aleksa druze u potpunosti te razumem! Samo sam zeleo da ukazem na moguc splet okolnosti koji se neretko dogadja kod uplata kotizacija na dan takmicenja,poucen dosadasnjim iskustvima,gde niko drugi nije na gubitku nego sam organizator.Razgovarao sam sa Sokolom i sve ostaje kako je isprva navedeno,prvo uplata za peto kolo i svaka naredna uplata na dan takmicenja kako je i naveo,gde se on nada i veruje da ce ga sve ekipe ispostovati!Ako nista drugo bar sam skrenuo svima paznju da budu dosledni ;) Pozdrav druze i vidimo se na megdanu :D

Link to comment
Share on other sites

Aleksa druze u potpunosti te razumem! Samo sam zeleo da ukazem na moguc splet okolnosti koji se neretko dogadja kod uplata kotizacija na dan takmicenja,poucen dosadasnjim iskustvima,gde niko drugi nije na gubitku nego sam organizator.Razgovarao sam sa Sokolom i sve ostaje kako je isprva navedeno,prvo uplata za peto kolo i svaka naredna uplata na dan takmicenja kako je i naveo,gde se on nada i veruje da ce ga sve ekipe ispostovati!Ako nista drugo bar sam skrenuo svima paznju da budu dosledni ;) Pozdrav druze i vidimo se na megdanu :D

Pa bilo bih neljudski da to neko uradi!i ja se iskreno nadam da ce svi ispostovati..

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Aleksa izvini sto ti nisam odmah odgovorio ali sam cekao da dobijem jos neku informaciju oko broja ekipa.Ono sta je definitivno da je do sada prijavljeno 20 ekipa ali postoje jos dve ekipe u najavi pa cekamo i prijavu jos dve ekipe tako da postoji mogucnost da budu dve lige po 11 ekipa.Nadamo se da nece biti problema ako i tako bude jer i sami znate da postoji na jezeru 12 mesta.Ali to ce biti sigurno izbegnuto , nece biti 12 ekipa i ako bude jos prijavljenih .

Odgovor na tvoje pitanje je sledeci DA BICE PROSIRENA MESTA ,u zavisnosti od broja ekipa bice i sirina mesta.Maksimalni broj ekipa bice 11.

VAZNO OBAVESTENJE ZA SVE EKIPE!

MOLE SE SVE EKIPE DA IZVRSE UPLATE ZA PETO KOLO najkasnije do 15 februara zbog mogucnosti da ukoliko neko otkaze nadjemo zamenu za tu ekipu.

Nadamo se da sada ovo nece predstavljati problem jer je bilo najavljeno ranije da uplata bude do kraja marta ali bi ostao kratak period ukoliko bi neka ekipa otkazala takmicenje iz nekog razloga.

HVALA NA RAZUMEVANJU I POZDRAV!

Link to comment
Share on other sites

Termini takmicenja DRUGE grupe

APRIL 22-23-24

MAJ 20-21-22

JUN 24-25-26

JUL 15-16-17

AVGUST 19-20-21

 

 

U FINALE KOJE CE SE ODRZATI 2-3-4 SEPTEMBRA IDE PO PRVIH PET PLASIRANIH EKIPA IZ SVAKE GRUPE.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...