Jump to content

Prodajem Dozvolu Za Ribolov 2012 God.


debeli sremac

Recommended Posts

---prodajem dozvolu iz prethodne godine znaci 2012godine .

---dozvola je svega  pet puta bila na vodi iskljucvo po  suncanom vremnu .

---prvi sam vlasnik nikad je nisam nosio na takmicenje , znaci  samo slobodno pecanje .

--- uz dozvolu gratis ide clanska karta i  posivac 

----dozvola je kupljena radi toga sto sam zeleo da je imam za svaki slucaj , mada sam pored nje uvek kupovao i dnevnu dozvolu  sem na  divljoj vodi 

 

 

 , slike saljem na PP 

cena je u dinarima 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

jel ovo neka fora posto je ja nisam skonto ili sta, da se vratim u 2012? pa da povoljno pecam na divljim vodama, sa tvojom dozvolom? ili ako sretnem nekog u 2012 da mu kazem da ne baca pare nego da se tebi javi? :unknw:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jel ovo neka fora posto je ja nisam skonto ili sta, da se vratim u 2012? pa da povoljno pecam na divljim vodama, sa tvojom dozvolom? ili ako sretnem nekog u 2012 da mu kazem da ne baca pare nego da se tebi javi? :unknw:

razmisljas u skroz pogresnom pravcu .... u Pirotu na pijaci se prodaju pregorele sijalice!!!! i sad bi se ti smejao tome , ali  dosetljivi pirocanci kupe  to po  dosta nizoj ceni i onda  je zameni u firmi za onu koja radi i tako  poslodavci misle da je  sijalica crkla i nema kradje . 

Link to comment
Share on other sites

 

da dopunim : 

---u dozvoli je upisano u par navrata po par kila deverike i jedan smudj 

---potpisivali su  kosta Filipovic vise puta i  cuvar sa tise bem li ga kako  se zove ........ kazem ko nova !

 

resio sam uzimam tu ako mi pokriva i 2011 da ne kupujem novu svake godine

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...