Jump to content

Licitacija


Recommended Posts

Hteo bih u ovom kutku da pitam i prokomentarisem malo licitaciju pa me interesuje da li su ove firme da daju manju pocetnu cenu za artikle koje prodaju da bi licitacija bila zanimljivija _

Cini mi se da su pocetne cene malo vise nakucane pa necemo da idemo odmah od tix cifri

Vole bi da zcujem misljene jos nekog kolege a cini mi se da je kutak idealan za takvo razmenjivanje misljenja...

Link to comment
Share on other sites

Da li si se zapitao da su trgovci drastično smanjili marže zbog krize,pa zbog toga nema baš previše prostora za veća sniženja? I nama je stalo da prodamo,ali ne možeš očekivati da ponudimo cenu ispod naše nabavne...Uostalom,pogledaj cene u Evropi gde ne plaćaju carinu i brdo dažbina kao mi,pa uporedi...
Link to comment
Share on other sites

Slazem se u potpunosti sa konstatacijom da je kriza i da je promet opao, ali mi cele godine kupujemo u vasim sopovima a licitacija je jednom godisnje...Takodje i sami vidite da je slab procenat prodaje na istoj i trebate i vi da se zapitate ,,zasto-

Inace clan sam nekih sajtova u kojima se prodaja vrsi putem licitacije i kad se stavi manja pocetna cena isti artikal sa vecom pocetnom cenom se proda procentualno 10~tak posto gore dole od fiksne cene tako da dolazis na skoro isto...

Ali nema veze vi ste trgovci pa verovatno bolje poznajete kretanja i prodaju robe..

U svakom slucaju hvala na odgovoru i pozdrav...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...