Jump to content

Drennan Udice


Recommended Posts

Probajte Partridge F4... mozda se i ne vratite na Drennan mada su oba tipa izvrsne i vrlo blizu.

druze gde ima tih udica da se kupe jedino mi je pokazao u carp trejdu ali ih nema na lageru a drenannke sam nasao u mg obrenovac broj 2 680 din ostalih velicina nema

Link to comment
Share on other sites

E pa zao mi je. Ja sam ih zadnji put kupio bas kod Ike ali to su dobre stvari i svi to znaju i onda to brzo ode. Eventualno da ti kao zamenu preporucim Hayabuse H.Bill 288 ili P1 ali i Prologic C2 i Gardner Mugga. 

Link to comment
Share on other sites

E pa zao mi je. Ja sam ih zadnji put kupio bas kod Ike ali to su dobre stvari i svi to znaju i onda to brzo ode. Eventualno da ti kao zamenu preporucim Hayabuse H.Bill 288 ili P1 ali i Prologic C2 i Gardner Mugga. 

Hayabusa najbolja udica u tom cenovnom rangu :) a mugga bar iz moga iskustva sheet :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Kakve udice treba koristiti kada je šaran u pitanju kolika veličina i koja marka.

Brundo vec si postavio slicno pitanje I izmestio sam ga u posebnu temu https://www.exyucarp.com/forum/index.php?showtopic=7525 . Rott ti je odgovorio

Ukoliko imas pitanja u nedoumica molim te da otvoris novi Topic u pitanjima za pocetnike i postavi bez ustrucavanja pitanja za sve sto te interesuje kako ne bi nepotrebno ozivljavali stare teme koje nemaju veze sa tim.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...