Jump to content

Chub S-Plus?


Recommended Posts

Posto nisam imao prilike do sad da se sretnem sa ovim modelom Chub-a, interesuje me da li neko ima iskustva sa ovim stapovima? Na stapu stoji samo Chub S-plus 12ft 3lb... Da li je to neka nova serija stapova? Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Posto nisam imao prilike do sad da se sretnem sa ovim modelom Chub-a, interesuje me da li neko ima iskustva sa ovim stapovima? Na stapu stoji samo Chub S-plus 12ft 3lb... Da li je to neka nova serija stapova? Pozdrav

to ti je spod stap

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako!
Naslednik Snoopera...

 

Ja sam par godina koristio Snoopere, i sluzioli su svrsi. A onda se pojavio S-plus, uzeo i njih, ali mi nikako nisu legli! Nemam nista lose reci za njih, prosto, meni nisu legli... Doduse, bili su 3.90, 3.5 lb.

Link to comment
Share on other sites

Hvala drugari. Mozete li mi reci kakvi su ti stapovi u odnosu na Outkast stapove? Kakav im je odnos cena-kvalitet? Cena za  3 stapa S-plus 12ft 3lb od 160e, jel korektna?

Link to comment
Share on other sites

Hvala drugari. Mozete li mi reci kakvi su ti stapovi u odnosu na Outkast stapove? Kakav im je odnos cena-kvalitet? Cena za  3 stapa S-plus 12ft 3lb od 160e, jel korektna?

za te pare imas prologic c2 koji su bolji sigurno, a outcastovi su klasu gore od snoopera ili ovog novog s plusa. ja sam imao outcaste nove i stare i novi nemogu ni da pridju starim . zato bi bolja preporuka bila prologic. pa ti vidi sam

Link to comment
Share on other sites

Ipak sam uzeo Chub S-plus, gledao sam C2 i odustao od toga jer 3 stapa izadju oko 21.000din sto mi je u ovom momentu prelazilo budzet, tako da sam sinoc pazario Chub S-plus i danas se odma to islo isprobati...Stap mi lepo legao u ruku, po meni skroz korektan stap, tako da su prvi utisci pozitivni a vreme ce pokazati kakav je stap u stvari....Jos jednom hvala svima na informacijama. Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Stapovi su dobri, lepo su mi legli u ruku, i u drilu su odlicni. Uzeo sam ih polovne, dobro su ocuvani, izasli su me 150e tri komada, uspeo sam da mu oborim cenu celih 10e :smile: . U tom cenovnom rangu mislim da nema bolje, to je moje misljenje... Gledao sam Daiwu Black Widow, RT C14, Shimano Alivio, i jos dosta drugih motki, i na kraju uzeo S Plus. Svakako moja preporuka...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...