Jump to content

Boili Cup Mika Alas 23 - 25. 5. 2013


Recommended Posts

ja navijam za drugare iz borce a ovi sto prozivaju  bobana ili ti su protiv coveka voleo bi da ih  vidim pored bobana. kao sto kazem navijam za mladost to jest vladu i slavka ali ovaj covek je cudo . izdrzati 50 sati sam , takve bi voleo da vidim. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ekipi koja od zadnja cetiri boila cupa triput bude prva i jednom druga stvarno treba skinuti kapu.Cestitke za Ivicu i ekipu

Tresetiste.Nesmemo da zaboravimo da dolaze iz Subotice i da pobedjuju na gostujucem terenu pa stim njihov uspeh jos vise

dobija na tezini

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Cestitam svim ekipama u plasmanu a posebno najmladjoj ekipi Borca koja se istice i  medju ovakvim majstorima :hi:

Hvala puno Tomi i svima koji su nas podržavali,moram da kažem da nam je ovo prvi bojla ili bojli kup(ne znam ni kako se kaže),i da smo Slavko i ja odradili koliko smo mogli.Svaki put nešto naučimo i menjamo pecanje pa se nadam da će mo biti još bolji. Šta da kažem o ljudima koji su pecali prosto nam je bila čast što se i nalazimo na jezeru a posle što čak i pecamo. I dalje smo oduševljeni kompletnim takmičenjem mada nismo zadovoljni ako nismo prvi. Ispunili smo obećano a to je da će mo da objasnimo neke stvari Bobanu,moram da priznam da je to sportski podneo i od srca čestitao kao što će mo i mi uraditi ako ikada izgubimo od njega :pivopija1: . Pozdrav za njega i uvek će mo rado pecati njegova takmičenja,pa ga možda nekada i pustimo. :pivopija1:  Čestitke Ivici i njegovoj ekipi,sve smo uradili ali nismo imali ama baš nikakve šanse ,takođe čestitke i Prkijevoj ekipi .Pozdrav za sve pa se vidimo na vodi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

boban je dao svima dan fore pa tek onda zapecao i da je trajalo jos 2 sata takmicenje drmala bi se svima stolica na tronu

Ma super da moja baba ima onu stvar bila bi deda. Ako imaš ti tu stvar prestani da se hvališ sa drugima nego izađi na crtu,ako smeš. Stvarno lupetaš gluposti.

Link to comment
Share on other sites

bravo vlado, 

 

Ma super da moja baba ima onu stvar bila bi deda. Ako imaš ti tu stvar prestani da se hvališ sa drugima nego izađi na crtu,ako smeš. Stvarno lupetaš gluposti.

bravo vlado, izadji na crtu pa muda na procep, lako je govoriti iz naseg ugla, pecanje  protiv takvog majstora ko sto je boban je zaista izazov, a jos i biti bolji od njega je osvajanje lige sampiona. Sve cestitke tvojoj ekipi i samo tako nastavite, peglate bez fajtalice :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...