Jump to content

Pulsar 4+1 Ili Ron Thomson Ontario 4+1


Recommended Posts

Prijatelju svi ti u iston cenovnom rangu su manje vise isti. Nema tu neke razlike i ako ti neko kaze ovaj ili onaj je bolji to nema veze jer je individualno . I oni nesto jeftiniji i cak i skuplji se sklapaju ili su im delovi iz istefabrike . Tako da ne razmisljas mnogo i cekas odgovore uzmi sta ti se vise svidja i pecaj.
Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se da dopunim izmedju ta dva bi uzeo onaj gde mi daju bolju garanciju. Jer nemam nikakvo iskustvo ni sa jednim ni sa drugim signalizatorima. I jos nesto kad kupujem signalizatore vodim racuna da baterije budu standard da ako nema rezerve u torbi slucajno mogu da kupim u najblizoj radnjici i najvise volim da su od 9v.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

druze dodaj jos malo pare i kupi carpakademiju 4+1 od ovih sto donose iz madjarske tamo je bila prosle godine 105e+postarina ako ti treba neki broj pusti mi poruku na inbox

105 su bili 3+1   a 4+1   su skuplji petnaestak evra a sa njima ja nemam neko lepo iskustvo a ako idemo tako da doplatimo po dvadesetak evra uvek mozemo i na tih 110-120 e da dodamo jos neki  euro i eto nam jos malo bolji a pitanje je koliko je to bolje ili mi samo mislimo da je bolje a ono isti k...c  a za bolje treba dosta da se doplati to sam se uverio.

Link to comment
Share on other sites

Vidi ovako, ako se ne varam, RT ima mogućnost regulisanja jačine i boje pištalice, a Pulsar pored ova dva, ima i štelovanje osetljivosti, kao i prekidač za dnevni/noćni režim. Oba rade na 9V. Baze nemaju reset, pa u slučaju kvara jednog od signalizatora, teško može da se dokupi novi i uklopi u bazu. Ako kupuješ pojedinačno (Pulsar), cena je 790 din/kom. Puta 4 izađe 3.160. To znači, da te kutija i baza koštaju 6.340 dindži, što je apsurdno. Oba signalizatora su u nižoj klasi, pa ti se ne isplati kupovina u kompletu. Za te pare, mogu da se kupe 4 signalizatora bez baze više klase!!!

Link to comment
Share on other sites

Quote

Vidi ovako, ako se ne varam, RT ima mogućnost regulisanja jačine i boje pištalice, a Pulsar pored ova dva, ima i štelovanje osetljivosti, kao i prekidač za dnevni/noćni režim. Oba rade na 9V. Baze nemaju reset, pa u slučaju kvara jednog od signalizatora, teško može da se dokupi novi i uklopi u bazu. Ako kupuješ pojedinačno (Pulsar), cena je 790 din/kom. Puta 4 izađe 3.160. To znači, da te kutija i baza koštaju 6.340 dindži, što je apsurdno. Oba signalizatora su u nižoj klasi, pa ti se ne isplati kupovina u kompletu. Za te pare, mogu da se kupe 4 signalizatora bez baze više klase!!!

6340 dindzi nije samo prijemnik to jest baza nego kao sto si napisao nemoze se uklopiti drugi signalizator ne zato sto nema reset vec u signalizatorima ne postoji predajnik . i cena nije  samo baze 6340 vec i cena predajnika koji se nalaze u  signalizatorima koji su najverovatnije integrisani, a stoji da za te pare moze kupiti malo ali veoma malo bolje pojedinacne signalizatore a covek je cini mi se napisao 4 signalizatora i baza pa cetri bas i neverujem da ce naci za te pare bolje, uslovno receno bolje jer ko sto sam reko i verujem da je tako da sve to u rasponu cene od 70-150 e je isto .                                             

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...