Jump to content

Daiwa Tournament Entoh


Recommended Posts

sad ce da padaju cene starog :)

nemoj tako brzo jane da se donosi odluka pa pojavile se nove lc pa cene starih nesto ne padose tako da neverujem da ce i entohu da padne cena . ;)

Link to comment
Share on other sites

Nazalost u zadnje vreme kvalitet nikakav ni kod shimana ni kod daiwe.

na to sam i mislio i uverio sam se da je ono staro kvalitetnije odradjeno a uglavnom sve nove su samo   lepse i lakse 

Link to comment
Share on other sites

sta da se kaze onda za kvalitet kod okume, pena, anakonde , kad je kod simana i daiwe kvalitet nikakav

o tome necemo jer je to  srednje budzetska varijanta i nemoze svako  da kupi vrhunsko a sto se tih srednje budzetskih tice mislim da su sve to isto samo je stvar  kome se sta posvidja i kolko te privuce cena , izgled ili garancija.  

Link to comment
Share on other sites

Za ostale marke za cenu i super dobijash i tu nema prevare al ovo papreno placash a ustvari ostalo samo ime kvaliteta.Samo najskuplji modeli imaju josh kvalitet ostalo je katastrofa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za ostale marke za cenu i super dobijash i tu nema prevare al ovo papreno placash a ustvari ostalo samo ime kvaliteta.Samo najskuplji modeli imaju josh kvalitet ostalo je katastrofa

da neispadne da se ubedjujem sa tobom jane ali moja iskustva ne govore tako jer ako uzmem u obzir da sam koristio ranije srednjebudzetske masinice i ako ti kazem da sam jedno dve masine za spod prosvirao pa cak i tvoj i moj drug je jednu od takvih masina koje necu da imenujem da se nebi neko naso uvredjen prosvirao. i to je moje iskustvo sa spod masinama a sto se tice masinica za  pecanje i takve su mi se jedno dve ili tri takoreci raspale. pa prema tome moje iskustvo je drugacije i bolje cu da platim a ne da se nerviram i jer znas kad mi je najteze kad me zajebe bas u ribolovu kad mi najvise treba. i zato sam pristalica da se bolje saceka prikupe pare i kupi nesto sto nece tako lako i brzo stradati . i to da najskuplji model ima kvalitet i tu se ne slazem nikako , e tu je tek prevara sta si kupio lako i lepo a kvalitet i funkcionalnost ne. zadnji kup sam pecao sa mgs i imao toliki problem da sam zbog tih problema imao i gubitke . 

Link to comment
Share on other sites

Pa evo ja sa prosviro windcasta na marker a okumu na koju i pecam josh radi.Sto se tice spoda postoji jedna jedina mashina koja sve izdrzi i tu nema sta da se prica.

Znam ljude koji pecaju vec 6-7 godina na tice i okume longbow i rade kao saat.A za to vreme prosvirali ovi novi emcasti,windcasti,crosscasti,ultegre,biomasteri koliko ocesh

 

I josh nesto problem je sto sada i da platis dobijas dzubre a ne kvalitet

Link to comment
Share on other sites

Pa evo ja sa prosviro windcasta na marker a okumu na koju i pecam josh radi.Sto se tice spoda postoji jedna jedina mashina koja sve izdrzi i tu nema sta da se prica.

Znam ljude koji pecaju vec 6-7 godina na tice i okume longbow i rade kao saat.A za to vreme prosvirali ovi novi emcasti,windcasti,crosscasti,ultegre,biomasteri koliko ocesh

 

I josh nesto problem je sto sada i da platis dobijas dzubre a ne kvalitet

Za okuma long bow 65 potpisujem nema sta nepoderiva masinica ne bi dzabe sa njom soma vijali po Ebru u  Spaniji i ostalim velikim rekama :)

Link to comment
Share on other sites

Za okuma long bow 65 potpisujem nema sta nepoderiva masinica ne bi dzabe sa njom soma vijali po Ebru u  Spaniji i ostalim velikim rekama :)

decko promasio si temu, reklamiranje i priprema za prodaju je u rublici OGLASI

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...