Jump to content

Prvi Carp Cup Ukp 2013 Mika Alas


Recommended Posts

Hvala kolegama sto su se odazvali i uvelicali prvo takmicenje u organizaciji UKP/-a. Cestitke svim ekipama na izdrzljivosti i pecanju po onakvoj vrucini, naravno cestitke ekipama u plasmanu.

Link to comment
Share on other sites

A dok je kucala riba bilo ti je lepo,mislim da je tvoja takticka greska bila kada ste krenuli da razvlacite sa vrbe tu ste nadipovali vodu i posle toga je bilo jako tesko bilo sta ocekivati,u svakom slucaju bili ste dobri....
Link to comment
Share on other sites

Uz svo duzno postovanje prema svim ekipama i takmicarima mislim da je krajnje nekorektno da se napusti takmicenje pre zavrsetka a pogotovo da se ne prisustvuje proglasenju pobednika ma koja to ekipa bila. Ispada na kraju da su pecale 4 ekipe a ne 11,krajnje neozbiljno i ja vise na taj nacin ne zelim da ucestvujem na policijskim takmicenjima. Srneca i praseca brigada i tona alkohola nije nikako za takmicenje vec za Dunav i Tamis i moze da se ljuti ko god hoce ali to je cinjenica...
Link to comment
Share on other sites

Ja sam takmicenje napustio u 10h jer mi je klincu bio rodjendan, a za ostale nemam pojma!!! Sto se tice jagnjetine i prasica to me nikada nije zanimalo i do sada skoro nikada nisam ni ostajao na zdranju!! Sto se mene tice, pecao sam svako druzenje do sada i pecacu i ubuduce i mislim da pravljenje ruckova-zakuski uopste nije potrebno, jer predstavlja pravo opterecenje za organizatora!!!

Ziletu cestitke na organizaciji, a svim ekipama svaka cast na pecanju po onakvom paklu od vremena!!

Jos da dodam da mozemo da skupimo kintu, platimo jezero i pecamo i Debeljacu ili bilo sta drugo. Cak mi ni pehari nisu potrebni (mada ih nikad i ne osvajam) Nemam nista protiv i da merimo sami ili da meri Bobanov cale ili ko god!!! Ja volim da pecam i da se druzim sa pecarosima, a uspeh mi i nije u prvom planu (jedino moram da sjebem Despote)! Da mi je bitan uspeh ne bi svako takmicenje legao da spavam u 23.00 i ustao u 07.00 časova!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrlo dobro znas da se ovo nije odnosilo na tebe vec ako se zove takmicenje onda je takmicenje ako cemo da se druzimo onda to mozemo i na divljoj vodi gde za pare koje damo mozemo mnogo dobro da se provedemo i uistinu jako malo da pecamo,ja kao neko ko se bavi time sa manje ili vise uspeha ne mogu da dodjem na takmicenje i da legnem da spavam (ti si stariji covek i komandir plus te boli kicma) vec dam sve od sebe jer volim da budem prvi i u ulici a kamoli na nekom takmicenju. Mislim samo da s obzirom da vec godinama pecamo takmicenja trebalo bi da idemo napred a ne nazad a ovo sto se desilo ne desavga se ni na takmicenjima u nekom selu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sledece takmicenje-druzenje na kanalu "SEBES"!!! salim se, svako neka peca kako god hoce, pozvani, dali pare, mogu da pecaju kako hoce... Cist je dokaz da i tarzan tehnika ne daje rezulatate svaki put... Kole, tebi i tvojoj ekipi svaka cast, par ekipa koje su standardne na svakom pecanju, da ne nabrajam sada svakog pojedinacno... neko moje.misljenje je da bolje peca i 9 ekipa na Debeljaci nego ove varijante ispaljivanaja, kao sto se sada desilo Ziletu, da sve ispostujes i pozoves na kraju po tvom dzepu...
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...