Jump to content

Pomoc Oko Stapova 200 Evra Po Komadu


Recommended Posts

zelim da kupim stapove do 200 evra 10-20 preko ne igra ulogu

hocu da bacam sa njima 100-120 metra

ako je moguce da imaju malo duse 

uzeobih za njih shimano c14 10000 ultegre

pecaobih na 0,30 monofil

 

u toj ceni ima 

greys gt5

anakonda sensibile tach 3

jrc extreme 

caub onkast plus 50  12"66

anaconda pismejker videosam lepo izgleda i lezi lepo

ili neku drugu marku 

 

dali taj 50 mm igra neku ulogu ili samo zbunjuje

 

ja idem na pecanje jednom nedeljno ne pecam takmicenja .pecam da se opustim i pricam utiske sa ljudima

puno hvala srecko iz beca

 

Link to comment
Share on other sites

upravo gledam fre spirit mnogi su se zapalili za taj stap oce 200 metra da zabace

to nije pecanje ja hocu do 100-110 m

postoji i neki harison cabrera

nasaosam dva meseca stare c14 ultegre 14000 sa dve spulne namotane bez ogrebotine za 300 e

dal to nisu malo teske i velike masine

Link to comment
Share on other sites

svi vole bas te stapove

nisam video njih ali kad ih hvale znaci valjda da vrede

ja zelim da kupim dva kompleta i u narednih 10 godina da pecam

jednom nedeljno nemogu valjda da ih pohabam imam okumu epix masine vec 8 godina i nema ama bas nikakvih problema

rade kao sat problem je daljina sa 120 grama  0, 30  95 metra  stapovi 390 3,5 lb nece vise

ali resiosam da dam za dva kompleta 600-700 i da traje

Link to comment
Share on other sites

U istoj smo dilemi . za masinice neces pogresiti jer ako ti stoji na rodpodu stap sa teskom masinicom nece stapu nista biti . jedino ako ides na takmicenja pa ce ti biti tesko zabacivati non stop tako da ne brini , sto se tice stapa senturi fri spirit neces pogresiti . i ja razmisljam da uzmem nsc ili fs e klasu , bistro

Link to comment
Share on other sites

konacno deseti post nasaosam uvoznika za spirite u kikindi izgleda da cu njega uzeti samo imam dilemu dali nesto znaci 50mm ring

ja nezelim da bacam vise od 110 metra.

ne pecam takmicenja samo za moje oci i dusu

a mogu vam reci danas sam video peen masinu 7000 ista widkast ali tako sporo slaze strunu i tako je balansira ja mislim da je ono exsta masina kosta 140 evra

  • PENN AFFINITY LC 7000 LTD Limitierte Edition schwarz 2 tiefe Spulen Karpfenrolle
  • Artikelzustand
  • Neu
  • Restzeit
  • 16T 14Std 30Min
  • Versand
  • Kostenlos
  • EUR 139,95
    Sofort-Kaufen
  • Stückzahl 4 Verfügbar
  • 4 Artikel verkauft
  • Weitere Details

 

  • Verkauft von:
    angelshoplahde ( 1313http://pics.ebaystatic.com/aw/pics/icon/iconRedStar_25x25.gif)  100% positive Bewertungen
    http://pics.ebaystatic.com/aw/pics/de/s.gif
Link to comment
Share on other sites

upravo gledam fre spirit mnogi su se zapalili za taj stap oce 200 metra da zabace

to nije pecanje ja hocu do 100-110 m

postoji i neki harison cabrera

nasaosam dva meseca stare c14 ultegre 14000 sa dve spulne namotane bez ogrebotine za 300 e

dal to nisu malo teske i velike masine

druze nemoj da se ljutis...ali ova izjava nema nikakve logike...logicno je da je bolje da imas stap koji baca do "200" metara, pa da sa manje snage bacas na tih 100-110...nego da teglis iz sve snage neki slabiji stap

Link to comment
Share on other sites

to je tacno ali on kosta npr 100 evra vise od chub onkast plus 50mm 12"6 3,25 lb a ovaj moze mnogo daleko

ako budem skorije nasao polovne "century fma" 13" 3.5lb..prodavacu svoje "rod hutchinson the legend 13' 3.5 lb" za 550e sva 3..oni bi ti bili idealni za to sto tebi treba

ekstra se ponasa i na sitnoj i krupnoj ribi...a sa 100g olovom i malim pva mozes maksimum 120m mozda malo vise ako si dobar bacac

Link to comment
Share on other sites

Ne bih nekoga da vredjam ali bacanje je stvar tehnike a ne stapa...ako neko ne ume da baci nece mu pomoci ni Century XYZ 55mm ni ne znam sta...isto tako precnik i visina spulne kao i najlon uticu na sve to..pa kako verovatno nisi takmicar u bacanju u dalj..gledaj da kupis stap koji ce da savlada najvece ribe na jezerima na kojim ces loviti, a takav stap ce svaki dobaciti na 100m bez nekih narocitih problema.....meni tu ima i uzivanja u izvlacenju ribe, i kada bacas sistem sa pva na mesto na koje zelis iz jednog puta....

Edited by PredragUE
Link to comment
Share on other sites

odluciosam da odaberem jedan od ova dva

fox eklips 13" 3,25  jesu stari imam nove u radnji da kupim stojali u regalu  160 evra

chub onkast plus 50 mm 12"6 3,25 lb  135 evra

i jedan i drugi imaju duse neverujem da gube ribu  a mogu na tu daljinu samo neznam koji je kvalitetniji

mada mi se fox vise  svidja zelen je i uliva osecaj sigurnosti iako taj stap ima 10 godina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...