Jump to content

Recommended Posts

hahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhaahhahha.. acurate 100 yardi a vidi se beton pod nogama 0.59min :rofl:  :rofl:  :rofl:  inace cekao sam kad ce da drkne kobru o ogradu al nista od tog  :pardon: ja bi je overio vec 5 puta kakav sam gospodin. Da li je neko imao tako lep dogadjaj da karbonku overi o rod pod il da napravi tako neki leep dogadjaj?! Ja imam coya i prezadovoljan sam, u pocetku me nervirao zvuk kao da bacam kamencice, sad sam zgotivio taj zvuk. 14mm boile bacam tamo gde nisam ni pomisljao da mogu. Druga mana je sto ne mogu sveze boile da se bacaju jer se raspadnu, ipak mora da se prosuse boile malo vise nego sto sam navikao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja isto tako kod svezih boila pre bacanja nakvasim cobru i sa tim pucanje sprecavam ali kod ovih karbonskih cobri mislim da to ne pomaze zbog toga sto su carbonke puno lakse sto znaci dase moze zbog manje tezine jace i brze zamahnuti i ujedno se stim i bojle se u carbonki puno vise ubrzavaju pre nego sto izlete iz cobre tako da zbog brzine boijle i dolazi do jaceg pritiska vazduha na boijlu na osnovu toga i pucaju :hi:
 
Jedno pitanje Imam za kolegu Nikolu,kolika je tezina od coye carboska cobrahttp://www7.pic-upload.de/04.01.14/yvyvsbdzlcm.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...