Jump to content

Spro Super Long Cast Pro Vs Energoteam Long Cast 6000


Recommended Posts

ima u radnjama daiwa i cormoran sa baitrunnerom za 3500 do 5000din nove a spro long cast 460 sa baitom kosta oko 8000din jer su one bolje u odnosu na spro zbog imena i zasto spro long cast 460 drzi istu cenu godinama i pored dosta novih modela sto su izbacili ?

Link to comment
Share on other sites

koristio i ja dve sezone spro, mehanicki nisam imao ama bas nikakvih problema, jedino ta farba  sto mi se preljustila  i spala sa masinice, prodao ih drugaru i on ih ima zadnje 3-4 sezone, mada peca samo u podrumu zato sto mu zena neda da bude par dana odsutan :crazy:  :crazy:  :crazy:

Link to comment
Share on other sites

video sam na jednom reviru i pricao sa covekom koji sve zivo peca na spro bokser isto ima bait mislim da imaju jedan lezaj i naj jeftinije su a peca u svim vremenskim uslovima i skoro svaki dan visi na pecanje a koristi ih kaze jedno tri godine bez problema ni jedan jedini kvar nije imao

dali je srecan covek ili ono sto je on rekao da je spro neunistljiv

koliko ljudi toliko cudi

Link to comment
Share on other sites

ma kakav boxer , plasikanjci najobicniji,kuciste od neke najjeftinije plastike,imao jedan klinac iz komsiluka,  posle par pecanja cvrci i pisti, dal su lageri ili ili nesto drugo u pitanju, te masinice kostale 15-16e najvise i kako li taj peca tri sezone a da im nista nije, 

Link to comment
Share on other sites

ma TE BOXER KOSTASJKU 15 E PA TO nije ni masinica to je motalica za decu da se igraju u pesku. to je najjeftiniji kinez . to deca u kini iz oto sklapaju u drugom razredu osnovne skole. :rofl:  :rofl:  :rofl:

Link to comment
Share on other sites

motalica ili masinica verujte rade posao kaze da nisu ni jednom zataile

onda da ne valjaju ove loncast 460 a i cena im je ista ne menja se od kad su izasle a druge masinice spro sa vise lezaja novije serije su sa istim cenama cak i jeftinije

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...