Jump to content

Recommended Posts

Ako mislis iz Srbije da kupujes ne postoji mogucnost,ja probao ali ne ide jer nismo u sistemu placanja paypal 90% osoba koja prodaju preko e-bay traze da se plati preko peypal sistema.Bilo je price da cemo ove godine uci ali........

 

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=11&dd=12&nav_id=471756

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Ja sam radio preko ebay i mozes da radis samo ako tamo imas nekog od familije ili dobrog prijatelja koi ce da ti otvori nalog i da ti omoguci da ti iz Beograda mozes da licitiras.Znaci ti kad se licitacija zavrsi a ti si je dobio on uplati umesto tebe i ti mu posaljes novac kao pomoc clanu porodice.Vecina stvari ako si mislio na polovan pribor postavlja se na ebay tako sto se prethodno to kupi na buvljaku i za po meni nerealnu cenu se proda na ebay.Prosle godine imo sam priliku da budem mesecipo dana u nemackoj i uverio sam se u to jer sam obiso mnogo buvljaka.Slanje iz Nemacke je posebna prica Sve se moze kad se hoce
Link to comment
Share on other sites

Nebih se slozio u potpunosti sa vasim konstatacijama,licno sam kupovao masu opreme na ebay i to prilicno skupe stvarcice sve od Delkima do Daiwe infinity, sve polovna roba i nisam nasao nijednu manu,znaci ocuvano kao NOVO! u svakom slucaju treba dobro procitati opis robe u kakvom je stanju i jako bitna stvar je karakter prodavca zato pogledajte njegove bodove koje nosi,udjete u njegov profil i vidite koliko % je pozitivan jer svaki kupac nakon trgovine daje svoju kritiku na racun prodavca i obrnuto jer ima i neozbiljnih kupaca. Ovo govorim iz iskustva jer vec dobrih 7 godina pazarim na ebay, nekazem da nema podvala ali i za to ima leka.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...