Jump to content

Sonar


Recommended Posts

zanima me vase misljenje koji sonar uzeti, od 300 do 500 evra, molio bih da uz vase predloge bude i objesnjenje zasto bas taj, tj. opis istoga,(ugao pod kojim snima, dubina, na kojim jezicima je samo podesavanje sonara...)

unapred hvala!

Link to comment
Share on other sites

u razgovoru sa nekim ribarima na ovu temu,rekose mi da ispod 200e ne uzimam, iz razloga:ugao sondiranja, selekcija velicine ribe...

na vama je da predlozite ono sto smatrate za najbolje, odnos cena/kvalitet. ostatak kesa iz predvidjenog budzeta ce mo da popijemo :)

Link to comment
Share on other sites

Partner skojim idem na divlje vode ima hummibird 596 seriju mada prema karakteristikama bilo koji model iz 500 serije je super.Dual beam shto oznacava duplo shire pokrice zraka na dno nego obicni-single beam,2000 peak to peak dovoljno jak signal da trenutno vrati natrag i da pokaze odma shta je pod tebe bez zakasnenja shto je veoma bitna stvar.Odlicna rezolucija 640x420 ekran da bude jasno bukvalno sve shto je na dnu.Merac dubine i temperature sa velikim brojkama,deljiv ekran za zumiranje.Po meni najmanje ti treba da pokaze dim.riba i koje je dimenzije.Najbitnija su ti ova tri karaktera.Ako sve to mozesh naci i kod ostalih firmi za jeftinu paru slobodno uzimaj jer je to najbitnije.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...