Jump to content

Misljenje U Vezi Masinica


Recommended Posts

Ja sam prosle zime uzeo 3 penn affinty 8000,narucio kod ovog lika iz Subotice.Kada su stigle nekako sam nekim stvarima na masini bio ekstremno odusevljen a nekim malo razocaran,rekoh videcemo na vodi kakva je stvarno. Na plicu spulnu sam namotao Zoga Rubilon 0.27 na dublju 0.35 Zoga Masterlon.Prvo pecanje u godini Mika plica spulna na poziciji 9 sam bez imalo cimanja dostiza dictancu do sajle sa malim pva(Nemojte samo polemiku koliko ima do sayle).Masina se ponasala ekstremno lepo sve je savrseno radilio,savrseno slaganje, prosto sve savrseno(jedino je test na ribi izostao, nista nisam imao(da se roknes) .Drugo pecanje Topla Mlava Kostolac(duboka spulna)Dva sarana jedan 8kg drugi 11 kg masina se u oba slucaja ponasala apsolutno savrseno,odavala je konstantni osecaj Ekstremne Snage(Prosto je neverovatno koji utisak snage ova masinica pokazuje u koriscenju u svakom trenutku).Sve je savrseno radilo sa qd sam prosto odusevljen,masina prosla test.Do kraja godine sam je koristio i prezadovoljan sam.To je moje licno iskustvo sa ovo masinom(mislim da se sa ovom masinom dobija mnogo vise nego kod shimana i daiwe za te novce to je moje misljenje)I ja sam u pocetku bio veliki skeptik a sada ne bi ih menjao ni za jednu ultegru(imao sam xtc).(opet naglasavam da je to moje misljenje ne zelim da polemisem oko toga neko ce reci drugacije i to postujem).Nadam se ta sam ti pomogao u izboru.

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Kojim si to stvarima bio razocaran?  Vidim da imas samo reci hvale za masinicu

Link to comment
Share on other sites

Kojim si to stvarima bio razocaran?  Vidim da imas samo reci hvale za masinicu

Na vizuelne stvari mislim sam mislio,izgled plastike odozdo mi je recimo izgledao nekako kao(jeftina kina ne znam da li me razumes sta zelim reci).

Link to comment
Share on other sites

Sta si zamerio XTC?

Apsolutno nista,da se razumemo Ultegra je dobra masina.U poredjenju ove dve masine moj glas ide za Penn(Razlika je u ceni velika,samim tim po meni penn daje vise za manje pare).Napisao sam svoje misljenje o penn,takvo je i dalje i danas je lepo radio ;) ,(da se pokaze nesto lose prvi bih to sam javno rekao).Mislim da shimano mora da naplati ime(i ja bih jednostavno moze im se),isto tako ne vidim ni jedan razlog da Penn,spro,robby,michel,cormoran(ma bilo ko) ne bi mogao da napravi dobru masinu za manje pare samo da bi se probio na trziste.Penn u odnosu na ultegru je mene najvise kupio snagom kojom poseduje,sa tim me je kupio i to je to.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kupio sam pre par meseci penn affinity 7000 lc i prezadovoljan sam masinom,po meni su kvalitet i jedna i druga al penn daleko jeftiniji,nisam gledao spram cene nego sam isao tako koja se meni vise svidja,mislim da i 7000 zavrsava posao jer je manja lepsa i laksa masina od 8000
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...