Jump to content

Shimano Speedcast Xta 140000


Recommended Posts

koristio speedcast 8000 xsa,isto za marker .po meni bolji od beastmastera u kvalitetu,ogoljena ultegra nebi se slozio,osim sa ci4. i nema slow oscilacije kao ultegra-jedina mozda mana al opet odlicno namata,Jaka masina pogotovo nova.Daleko OBOGACENA nego neke ultegre a za istu tezinu,isto namata,istu spulu sa manom cenom.

 

Odlicna masina za pare

Link to comment
Share on other sites

Jane ,Carp yoyo ne bih da vam ometam raspravu ali moram da vas opomenem da necu dopustiti da ponovite onaj cirkus.

Ne brini, ja sam zavrsio sa ovih gore par recenica. ;) Moram samo napomenuti da Jane opet daje savjete na osnovu drugih stvari. Pitanje je bilo za iskustvo sa masinicom jednog tipa i sasvim drugi model, a on odgovara na osnovu iskustva sa skroz drugim modelom, sto je non sens.

 

Kao sto rekoh, zavrsio sam samo sa ovim kratkim osvrtom na njegovo pisanje. Ne bih dalje ionako.

 

Bistroooo :pecanje:

Link to comment
Share on other sites

imam ja dve,mogu da kazem da sam iznenadjen masinom,odnos cene i kvaliteta.650gr,103cm okretom rucice,max drag 20kg...uzeo za marker ali komotno moze da se peca sa njima...lici na ultegru,u svakom slucaju sam prezadovoljan.

 

 

Sve covek reko.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...