Jump to content

Supergold 60


Recommended Posts

Vredi li stogod taj supergold od cc

http://www.ccmoore.com/pdfs/ingredients_technical_specification/supergold_60_values.pdf

 

U biti meni isto kao krupica,ima mi ga smisla stavljati samo u boile za prihranu na ptićjoj bazi i eventualno kreme jer je proteinski puno jači od krupice, riba više iz njega iskoristi,hranjiviji je dosta od kuruze, imaš gore u specifikacijama pa provjeri  ,u fish miksu mi nema nikakvog smisla ni u jednoj varijanti,to što se priča da mjenja riblje brašno zaboravi( ja budala bukvalno shvatio pa probavao s njim bez ribljaka,al dosta davno,uhvatio par babuški). Mnogo jeftinija varijanta istog toga ti ima u stočnim apotekama kao zamjena za riblje brašno pod nazivom Protein gold barem kod nas,ima i kod vas sigurno eventualno pod drugim nazivom,samo traži zamjenicu ribljeg brašna,potpuno ista stvar,više nego u pola cijene od Cc moore  :good:,takvi proizvodi su se pojavili nakon zabrane korištenja ribljaka u stočnoj hrani kao zamjenice,ima još zanimljivih prozvoda iz apoteka koje je Cc moore i ostali samo iskoristili i prodaju pod nekim svojim nazivima.Uglavnom barem meni čisto bacanje novaca pokraj dobre kukuruzne krupice ,Stavljao sam ga u mikseve odkad se pojavio i jednostavno ga otpisao,nikakvu razliku ne radi.Moje osobno iskustvo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...