Jump to content

2015 World Carp Angling Championships


Recommended Posts

Zasto je toliko bitno da saznate na sta su ljudi pecali? Ne razumijem!?
Kao da ce vam to promjeniti licni ribolov ili da ce vas prosvjetliti pa cete pocet hvatati vise ribe?

I eto na to sve odgovoreno vam je.


 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem pojedine ljude koji pisu ili sam i ja ne jasan ko ce ga znati!!!

 

Ako je forum u vezi saranskog ribolova,nije problem pitati neke stvari.

 

Posvecenost nase S.A. ovom forumu vidim samo kroz pisani izvestaj ali detaljnije nista vise.Tolika delagacija da nema nijedne slike niti filma u jeku svih pratecih stvarcica pocev od mobilnog pa do najmodernijih fotoaparata.

Ne vidim zasto je ovde sve to ponestalo a vidimo po fb da postoje ili su to samo pojedinacni uspesi!!!!

 

Uspeh je veliki i tu se stalo??????

 

Mozda neko ne vidi da ima problema ali na sve upucuje da skripi nesto i da treba podmazati!

 

Milutine,zemljak iz Zrenjanina,svi ovde zelimo nesto lepo da cujemo a ne podele.Koliko vidis i sam ovde ima nas, po imenu foruma, iz cele Yuge i nije problem da se ne slazemo ali se ne vredjamo.Polako nista nije savrseno pa ni ovaj nas voljeni forum ali nas je i mi zivimo za njega.

 

Sto se tice S.A neka ovde napise kad je i gde godisnja skupstina pa nacice se neko da dodje i uvelica taj skup.

 

S' postovanjem  Dukas Academy

Link to comment
Share on other sites

kad ne razumes onda ne se mesas .mene ne interesuje  na sta su Hrvati pecali bosanci englezi mene interesuje sta nase trziste moze da ponudi  u datom momentu 

Coppens halibut nije sa Srbijanskog trzista i dzaba izigravas budalu sa tim dosadjivanjem kad evo imas i Srkijana i Markovica , neka ti oni kazu. Da su htijeli, rekli bi ti. Medjutim, eto i Coya ti je odgovorio na sta se pecalo al' kad neces da procitas nego zelis da ti mozda selektor napise na sta se pecalo, iako covjek podnosi izvjestaj samo Š.A. Srbije a ne na forumu tamo nekom Debelom sremcu.

 

Nemoj da se ljutiš ali očekuješ da će ti neko reći da je to bio čaroban mamac. Reći ću ti da nije. Pecalo se na jebeni halibut, vrećama se isti nabavljao u radnjama u Caspeu.

 

Da si gledao video koji je covjek objesio ovdje na linku, tacno bi vidio Sirka da kupuje u radnji vrece sa Coppensom.

 

Ali posto nemas moc' zapazanja, onda treba ovako neko da ti kaze.

 

Jebiga bez ljutnje ali tako je.....

 

Da se izvjestaji podnose na forumima gdje bi vam ta šaranska asocijacija bila i gdje bi bio onaj isti predsjednik koji vas sve fino u izvjestaju pozva da ucestvujete u radu šaranske asocijacije i da su vrata otvorena svima koji zele.

Nisu ta vrata na forumu sigurno....

 

PS: okreni odmah na minutu 17:45....

 

http://media.rtv.rs/sr_ci/cari-ribolova/14894

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

vidi kao prvo ja nisam BUDALA ....

kao drugo  ne pitam sta su kupili u Spaniji vec sta su odavde poneli  i to sto sam dosadan nije slucajno jel hocu da cujem od takmicara sta i kako nego tata reko tako i tako i svi cute  . 

A i ti sta pitas gluposti kad sve znas evo recicu ti ja iz kanade klasika cream milk!!!!!!!!!!!!! :good:

Link to comment
Share on other sites

vidi kao prvo ja nisam BUDALA ....

kao drugo  ne pitam sta su kupili u Spaniji vec sta su odavde poneli  i to sto sam dosadan nije slucajno jel hocu da cujem od takmicara sta i kako nego tata reko tako i tako i svi cute  . 

Sledeci put kad objave na forumu da prave druzenje na Peskari da od kotizacije pomognu reprezentaciju imas razlog da ne odes,hahahahahahahah

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...