Jump to content

Zdravlje Upala Prostate


nele01

Recommended Posts

Krajem prosle godine razbolim se i pocnem da pišam morzeovom azbukom (ucesatlo mokrenje, nocno mokrenje, bol u donjem delu leđa, noge ko ledenice,......) i nakon vađenja krvi, i ultrazvuka konstatuju mi upalu prostate (7 dana o dlekara do lekara). Cele novogosnje i bozicne praznike sam prelezao, (antibiotici citeral 500 mg na svakih 12h, i svasta jos nesto, cajevi uva, brusnica), i sve u svemu to se kao sredi i ja kao izlecen. Odem 15.01. u lov, i posle toga samo sam jednom prosetao do Dunava i opet sve isto, znaci katastrofa, i tu pocnem malo da citam (pun mi q...c lekara i lekova) i naletim na par clanaka o jednoj travi-biljci. Trava se zove: VRBOVICA (SVILOVINA), i ja zaprepascen da mi nijedan lekar, apotekar nije spomenuo tu travu. Uglavnom poceo sam da pijem caj od VRBOVICE (SVILOVINE), i vec posle 2 dana olaksanje, a posle 7 dana nema ustajanja nocu, nema nikakvih bolova,.... 

Caj u bilo kojoj prodavnici prirodne hrane kosta 100 gr = 88,00 din, (u apoteci oko 100,00 din = 100 gr, smešno), a pije se jedna šolja ujutru na prazan stomak, i jedna šolja caja uvece pre spavanja. Caj se sprema tako što na 2-3 dl vode dodate jednu supenu kašiku VRBOVICE (SVILOVINE), i ostavite da odstoji 10-15 min, pa ga onda procedite i pijete. Caj je blagog oporog ukusa, ja ga pijem bez ikakvih dodataka. Nema potrebe da se pije u vecim kolicinama.

Ja Vam svima preporucujem ovaj caj, pogotovo sto nema nikakve propratne nuspojave, i negativne posledice. Ako Vam treba bilo kakava informacija samo se javite.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...