Jump to content

Potrebna Pomoc


Branko carpista

Recommended Posts

Videćemo ja se nadam da će biti rezultata sada sam malo i dobio vetar u leđima od strane vas tako da jedva čekam prvi ribolov,našao sam odličnu lokaciju sa potopljenim granama i video sam da se tu najviše zadržavaju tako da jedino sam imao tu dilemu sa boilama ali je sad vise nemam zahvaljujući vama JOŠ JEDNOM HVALA SVIMA

 

Kristijane ako budeš dolazio u Italiju javi se,ako budem imao slobodnog vremena možda ti se i pridružim,ako nemaš ništa protiv naravno.Pozdrav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Auuu 

Ako na vodu nije pritisak ribolovaca s boilom preporučio bih ti da hraniš većom količinom boli minimalnom veličinom 20 mm.

Ako ne možeš primjetiti di su ribe uzmi markir u ruke probaj izmarkirati tvrdo dno a ako  u blizini ima nekakova prepreka u vodi još bolje.

Zatim uzmi boile i lagano baciš par komada svaki par metara po jedan dva komada( u rasponu par stotina metara uzvodno i nizvodno) ,a mjesto na kojem misliš pecati prihrani sa boilam i partiklom .

Obavezno pecaj na veće mamce sa dužom dlakom da bi izbjegao deverike i ostale napasnike.

Ja bih ti preporučio da koristiš neki jednostavan mix s minimum kemije nešto na varijaciju 4 kralja

Ako imaš kakovu dobro opremljenu kinesku trgovinu malo je obiđi imaš u njima "kemije" za boile koliko ti srce želi

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prošle godine sonarom preso veći deo kanala i našao dobar spot sa potopljenim granjem u vodi tvrdo dno,pripremio poziciju sve tip top,zatim sam osmatrao i video lepe primerke jedina dilema je bila to za boilu ali i to je rešeno.koja je to varijacija 4 kralja ako mozes da mi objasniš?
Link to comment
Share on other sites

Ja sam prošle godine sonarom preso veći deo kanala i našao dobar spot sa potopljenim granjem u vodi tvrdo dno,pripremio poziciju sve tip top,zatim sam osmatrao i video lepe primerke jedina dilema je bila to za boilu ali i to je rešeno.koja je to varijacija 4 kralja ako mozes da mi objasniš?

Ja sam osobno protiv više od 10% soje obezmaščene u boili.

Znaci umjesto 25%  soje stavis 10% soje te smanjiš pšenično smeđe integralno brašno na 20% i dodaš umjesto toga 20 ribljaka .

Naravno ako si upoznat s tim receptom

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...